Skip to main content

France - Saint Laurent du Var - Cousteau Beach

2023 Stop 3

29-30 Jun 2023

Info

French connection

The third stop sees the wrestlers move to the sensational sands of Saint Laurent du Var bringing that Cote D’Azur French flair to the season for the third year in a row with the event doubling up as the sports U17 and U20 European Championships.

Download the official program

Download the final book

Ring A | Saint Laurent du Var
Ring B | Saint Laurent du Var

Trending

Participants

Participants
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
1
2
AZE
70 kg
Ramiz
HASANOV
70 kg
AZE
70 kg
Ramiz HASANOV
Ramiz
HASANOV
Season Medals
1
2
FRA
70 kg
Quentin Jean Rene
STICKER
70 kg
FRA
70 kg
Quentin Jean Rene STICKER
Quentin Jean Rene
STICKER
2
1
GEO
70 kg
Levan
KELEKHSASHVILI
70 kg
GEO
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
2
1
2
1
TUR
70 kg
Yunus
COSKUN
70 kg
TUR
70 kg
Yunus COSKUN
Yunus
COSKUN
Season Medals
2
1
3
1
UKR
70 kg
Oleksii
BORUTA
70 kg
UKR
70 kg
Oleksii BORUTA
Oleksii
BORUTA
Season Medals
3
1
USA
70 kg
Mitchell Kenneth
COOK
70 kg
USA
70 kg
Mitchell Kenneth COOK
Mitchell Kenneth
COOK
UKR
70 kg
Artur
VELINSKYI
70 kg
UKR
70 kg
Artur VELINSKYI
Artur
VELINSKYI
USA
70 kg
Timothy Allen
BOX
70 kg
USA
70 kg
Timothy Allen BOX
Timothy Allen
BOX
MDA
70 kg
Pavel
GRAUR
70 kg
MDA
70 kg
Pavel GRAUR
Pavel
GRAUR
GEO
70 kg
Tornike
KATAMADZE
70 kg
GEO
70 kg
Tornike KATAMADZE
Tornike
KATAMADZE
FRA
70 kg
Clement
GONZALEZ
70 kg
FRA
70 kg
Clement GONZALEZ
Clement
GONZALEZ
FRA
70 kg
Théo Roland Yvon
GUILLOT
70 kg
FRA
70 kg
Théo Roland Yvon GUILLOT
Théo Roland Yvon
GUILLOT
UKR
70 kg
Maksym
SHKOLNIAK
70 kg
UKR
70 kg
Maksym SHKOLNIAK
Maksym
SHKOLNIAK
FRA
80 kg
Ewan Emile
LEPRINCE
80 kg
FRA
80 kg
Ewan Emile LEPRINCE
Ewan Emile
LEPRINCE
3
GEO
80 kg
Nika
KENTCHADZE
80 kg
GEO
80 kg
Nika KENTCHADZE
Nika
KENTCHADZE
Season Medals
3
1
MDA
80 kg
Traian
CAPATINA
80 kg
MDA
80 kg
Traian CAPATINA
Traian
CAPATINA
Season Medals
1
1
1
UKR
80 kg
Vasyl
MYKHAILOV
80 kg
UKR
80 kg
Vasyl MYKHAILOV
Vasyl
MYKHAILOV
Season Medals
1
1
1
MDA
80 kg
Vasile
DIACON
80 kg
MDA
80 kg
Vasile DIACON
Vasile
DIACON
Season Medals
1
1
FRA
80 kg
Hugo Jose Fabien
CUENOT
80 kg
FRA
80 kg
Hugo Jose Fabien CUENOT
Hugo Jose Fabien
CUENOT
Season Medals
1
UKR
80 kg
Nikita
KANEVSKYI
80 kg
UKR
80 kg
Nikita KANEVSKYI
Nikita
KANEVSKYI
USA
80 kg
Daniel Eugene
CARDENAS
80 kg
USA
80 kg
Daniel Eugene CARDENAS
Daniel Eugene
CARDENAS
USA
80 kg
Hunter James
GARVIN
80 kg
USA
80 kg
Hunter James GARVIN
Hunter James
GARVIN
2
2
1
AZE
90 kg
Ibrahim
YUSUBOV
90 kg
AZE
90 kg
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
2
2
1
FRA
90 kg
Anthony Vincent Yoann
LE BORGNE
90 kg
FRA
90 kg
Anthony Vincent Yoann LE BORGNE
Anthony Vincent Yoann
LE BORGNE
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon
MAYRAND
90 kg
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon MAYRAND
Mathis Damien Leon
MAYRAND
1
GEO
90 kg
Davit
KHUTSISHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
1
2
1
GEO
90 kg
Dato
PIRUZASHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Dato PIRUZASHVILI
Dato
PIRUZASHVILI
Season Medals
2
1
2
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi
OZKAYA
90 kg
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi OZKAYA
Mahmut Seyfi
OZKAYA
Season Medals
2
UKR
90 kg
Demid
KARACHENKO
90 kg
UKR
90 kg
Demid KARACHENKO
Demid
KARACHENKO
UKR
90 kg
Bohdan
KYRYLENKO
90 kg
UKR
90 kg
Bohdan KYRYLENKO
Bohdan
KYRYLENKO
UKR
90 kg
Kostiantyn
ZADOIANCHUK
90 kg
UKR
90 kg
Kostiantyn ZADOIANCHUK
Kostiantyn
ZADOIANCHUK
USA
90 kg
Nikolas Andrew
STEMMET
90 kg
USA
90 kg
Nikolas Andrew STEMMET
Nikolas Andrew
STEMMET
1
1
AZE
+90 kg
Oyan
NAZARIANI
+90 kg
AZE
+90 kg
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
1
1
FRA
+90 kg
Luc Rene
ZANETTON
+90 kg
FRA
+90 kg
Luc Rene ZANETTON
Luc Rene
ZANETTON
2
1
2
GEO
+90 kg
Mamuka
KORDZAIA
+90 kg
GEO
+90 kg
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
1
2
3
1
TUR
+90 kg
Fatih
YASARLI
+90 kg
TUR
+90 kg
Fatih YASARLI
Fatih
YASARLI
Season Medals
3
1
UKR
+90 kg
Andrii
VLASOV
+90 kg
UKR
+90 kg
Andrii VLASOV
Andrii
VLASOV
FRA
+90 kg
Quentin Michel Arthur
MILLIERE
+90 kg
FRA
+90 kg
Quentin Michel Arthur MILLIERE
Quentin Michel Arthur
MILLIERE
UKR
+90 kg
Dmytro
HAMILOVSKYI
+90 kg
UKR
+90 kg
Dmytro HAMILOVSKYI
Dmytro
HAMILOVSKYI
FRA
+90 kg
Tariel
LASHKHI
+90 kg
FRA
+90 kg
Tariel LASHKHI
Tariel
LASHKHI
UKR
+90 kg
Tymur
SAMEDOV
+90 kg
UKR
+90 kg
Tymur SAMEDOV
Tymur
SAMEDOV
ESP
50 kg
Cristina
ANDUJAR OJEDA
50 kg
ESP
50 kg
Cristina ANDUJAR OJEDA
Cristina
ANDUJAR OJEDA
1
FRA
50 kg
Justine Fanny
VIGOUROUX
50 kg
FRA
50 kg
Justine Fanny VIGOUROUX
Justine Fanny
VIGOUROUX
Season Medals
1
2
1
TUR
50 kg
Emine
CATALOGLU
50 kg
TUR
50 kg
Emine CATALOGLU
Emine
CATALOGLU
Season Medals
2
1
1
UKR
50 kg
Iryna
DOROSHENKO
50 kg
UKR
50 kg
Iryna DOROSHENKO
Iryna
DOROSHENKO
Season Medals
1
2
UKR
50 kg
Yuliia
ZASULSKA
50 kg
UKR
50 kg
Yuliia ZASULSKA
Yuliia
ZASULSKA
Season Medals
2
FRA
50 kg
Lola Patricia Martine
JACQUINOT
50 kg
FRA
50 kg
Lola Patricia Martine JACQUINOT
Lola Patricia Martine
JACQUINOT
FRA
60 kg
Aurore
CABANNE
60 kg
FRA
60 kg
Aurore CABANNE
Aurore
CABANNE
FRA
60 kg
Lilou
DUPINAY
60 kg
FRA
60 kg
Lilou DUPINAY
Lilou
DUPINAY
1
1
UKR
60 kg
Anastasiya
KRAVCHENKO
60 kg
UKR
60 kg
Anastasiya KRAVCHENKO
Anastasiya
KRAVCHENKO
Season Medals
1
1
2
2
UKR
60 kg
Daria
MEDVETSKA
60 kg
UKR
60 kg
Daria MEDVETSKA
Daria
MEDVETSKA
Season Medals
2
2
1
1
UKR
60 kg
Sofiia
KUSHNIR
60 kg
UKR
60 kg
Sofiia KUSHNIR
Sofiia
KUSHNIR
Season Medals
1
1
1
FRA
60 kg
Joséphine Nicolle Michèle
HAEMMERLE
60 kg
FRA
60 kg
Joséphine Nicolle Michèle HAEMMERLE
Joséphine Nicolle Michèle
HAEMMERLE
Season Medals
1
1
FRA
70 kg
Manon
KURY
70 kg
FRA
70 kg
Manon KURY
Manon
KURY
Season Medals
1
1
GRE
70 kg
Agoro
PAPAVASILEIOU
70 kg
GRE
70 kg
Agoro PAPAVASILEIOU
Agoro
PAPAVASILEIOU
Season Medals
1
SLO
70 kg
Sara
TRBULIN
70 kg
SLO
70 kg
Sara TRBULIN
Sara
TRBULIN
3
UKR
70 kg
Oksana
KUKHTA HERHEL
70 kg
UKR
70 kg
Oksana KUKHTA HERHEL
Oksana
KUKHTA HERHEL
Season Medals
3
3
1
UKR
70 kg
Olena
NIKITINSKA
70 kg
UKR
70 kg
Olena NIKITINSKA
Olena
NIKITINSKA
Season Medals
3
1
GRE
70 kg
Lygeri Athanasia
VOULGARI
70 kg
GRE
70 kg
Lygeri Athanasia VOULGARI
Lygeri Athanasia
VOULGARI
FRA
70 kg
Mathilde Evelyne
GUEDON
70 kg
FRA
70 kg
Mathilde Evelyne GUEDON
Mathilde Evelyne
GUEDON
UKR
70 kg
Anna
POSHTAR
70 kg
UKR
70 kg
Anna POSHTAR
Anna
POSHTAR
1
FRA
+70 kg
Angelique Carole
GONZALEZ
+70 kg
FRA
+70 kg
Angelique Carole GONZALEZ
Angelique Carole
GONZALEZ
Season Medals
1
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
+70 kg
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini PITSIAVA
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
2
GRE
+70 kg
Stefania
ZACHEILA
+70 kg
GRE
+70 kg
Stefania ZACHEILA
Stefania
ZACHEILA
Season Medals
2
3
1
UKR
+70 kg
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
+70 kg
UKR
+70 kg
Liudmyla PAVLOVETS TYCHYNA
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
Season Medals
3
1
UKR
+70 kg
Taisiia
HEHA
+70 kg
UKR
+70 kg
Taisiia HEHA
Taisiia
HEHA

Draw

Draw
Group Stage
Finals
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A6
Oleksii
BORUTA
UKR
A1
7
1
1
1
0
53
2
3
1
0
78
4
4
1
7
8
3
2
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
0
7
0
0
0
0
39
2
3
1
0
64
2
3
1
4
6
2
3
Maksym
SHKOLNIAK
UKR
A7
23
2
3
1
A6
53
0
0
0
A1
64
0
0
0
2
3
1
4
A7
Artur
VELINSKYI
UKR
0
23
1
1
0
A1
39
0
0
0
A6
78
1
1
0
2
2
0
5
Théo Roland Yvon
GUILLOT
FRA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Ramiz
HASANOV
AZE
0
8
2
3
1
0
40
2
3
1
0
65
2
3
1
6
9
3
2
B8
Timothy Allen
BOX
USA
0
24
2
3
1
B2
40
1
1
0
B5
79
4
3
1
7
7
2
3
B5
Mitchell Kenneth
COOK
USA
B2
8
1
1
0
0
54
4
4
1
0
79
0
0
0
5
5
1
4
Clement
GONZALEZ
FRA
B8
24
1
2
0
B5
54
1
2
0
B2
65
0
0
0
2
4
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
C3
Yunus
COSKUN
TUR
0
9
1
1
1
0
41
2
4
1
0
66
2
3
1
5
8
3
2
C4
Quentin Jean Rene
STICKER
FRA
C3
9
0
1
0
0
55
4
6
1
0
80
4
3
1
8
10
2
3
C9
Pavel
GRAUR
MDA
0
25
2
3
1
C3
41
1
2
0
C4
80
0
0
0
3
5
1
4
Tornike
KATAMADZE
GEO
C9
25
1
2
0
C4
55
0
0
0
C3
66
0
0
0
1
2
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Mamuka
KORDZAIA
GEO
0
14
1
1
1
0
46
2
3
1
0
71
2
3
1
5
7
3
2
A4
Oyan
NAZARIANI
AZE
A1
14
0
1
0
0
60
1
2
1
0
85
1
2
1
2
5
2
3
A5
Andrii
VLASOV
UKR
0
30
2
3
1
A1
46
0
0
0
A4
85
0
1
0
2
4
1
4
Tariel
LASHKHI
FRA
A5
30
1
1
0
A4
60
0
0
0
A1
71
0
0
0
1
1
0
5
Tymur
SAMEDOV
UKR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Fatih
YASARLI
TUR
0
15
2
3
1
0
47
2
3
1
0
72
2
3
1
6
9
3
2
Dmytro
HAMILOVSKYI
UKR
B6
31
2
3
1
B3
61
2
3
1
B2
72
0
0
0
4
6
2
3
B3
Luc Rene
ZANETTON
FRA
B2
15
0
0
0
0
61
0
0
0
0
86
1
1
1
1
1
1
4
B6
Quentin Michel Arthur
MILLIERE
FRA
0
31
0
0
0
B2
47
0
0
0
B3
86
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
0
10
2
3
1
0
42
2
3
1
0
67
2
3
1
6
9
3
2
A4
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
A1
10
1
2
0
0
56
4
5
1
0
81
2
3
1
7
10
2
3
Nikolas Andrew
STEMMET
USA
A5
26
2
3
1
A4
56
1
1
0
A1
67
0
0
0
3
4
1
4
A5
Mathis Damien Leon
MAYRAND
FRA
0
26
0
0
0
A1
42
1
2
0
A4
81
1
1
0
2
3
0
5
Kostiantyn
ZADOIANCHUK
UKR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
Demid
KARACHENKO
UKR
B6
27
1
2
1
B3
57
1
2
1
B2
68
4
5
1
6
9
3
2
B3
Dato
PIRUZASHVILI
GEO
B2
11
1
1
1
0
57
0
2
0
0
82
2
0
1
3
3
2
3
B2
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
0
11
0
0
0
0
43
2
3
1
0
68
1
1
0
3
4
1
4
Bohdan
KYRYLENKO
UKR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
B6
Anthony Vincent Yoann
LE BORGNE
FRA
0
27
0
0
0
B2
43
0
0
0
B3
82
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Emine
CATALOGLU
TUR
0
5
2
3
1
A5
35
4
3
1
-
-
-
-
-
6
6
2
2
A5
Yuliia
ZASULSKA
UKR
-
-
-
-
-
0
35
0
0
0
A4
62
4
4
1
4
4
1
3
A4
Iryna
DOROSHENKO
UKR
A1
5
0
0
0
-
-
-
-
-
0
62
1
2
0
1
2
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Justine Fanny
VIGOUROUX
FRA
0
21
1
2
1
B6
49
4
3
1
-
-
-
-
-
5
5
2
2
B3
Cristina
ANDUJAR OJEDA
ESP
B2
21
0
0
0
-
-
-
-
-
0
76
1
1
1
1
1
1
3
B6
Lola Patricia Martine
JACQUINOT
FRA
-
-
-
-
-
0
49
0
0
0
B3
76
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Daria
MEDVETSKA
UKR
0
6
0
0
0
A5
36
2
3
1
-
-
-
-
-
2
3
1
2
A5
Sofiia
KUSHNIR
UKR
-
-
-
-
-
0
36
1
1
0
A4
63
1
2
1
2
3
1
3
A4
Anastasiya
KRAVCHENKO
UKR
A1
6
1
1
1
-
-
-
-
-
0
63
0
2
0
1
3
1
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Aurore
CABANNE
FRA
0
22
4
3
1
B6
50
4
3
1
-
-
-
-
-
8
6
2
2
B6
Joséphine Nicolle Michèle
HAEMMERLE
FRA
-
-
-
-
-
0
50
0
0
0
B3
77
4
3
1
4
3
1
3
B3
Lilou
DUPINAY
FRA
B2
22
0
0
0
-
-
-
-
-
0
77
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A5
Vasile
DIACON
MDA
0
28
2
3
1
A1
44
2
3
1
A4
83
2
0
1
6
6
3
2
A1
Nika
KENTCHADZE
GEO
0
12
2
3
1
0
44
1
2
0
0
69
2
3
1
5
8
2
3
Hunter James
GARVIN
USA
A5
28
1
1
0
A4
58
1
1
0
A1
69
0
0
0
2
2
0
4
Daniel Eugene
CARDENAS
USA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
A4
Traian
CAPATINA
MDA
A1
12
0
0
0
0
58
2
4
1
0
83
0
0
0
2
4
1
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B3
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
B2
13
2
3
1
0
59
4
5
1
0
84
2
3
1
8
11
3
2
B6
Hugo Jose Fabien
CUENOT
FRA
0
29
1
2
1
B2
45
2
3
1
B3
84
0
0
0
3
5
2
3
Nikita
KANEVSKYI
UKR
B6
29
0
0
0
B3
59
1
1
0
B2
70
2
3
1
3
4
1
4
B2
Ewan Emile
LEPRINCE
FRA
0
13
0
0
0
0
45
0
0
0
0
70
1
1
0
1
1
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A4
Angelique Carole
GONZALEZ
FRA
A3
20
0
0
0
-
-
-
-
-
0
73
4
4
1
0
104
4
3
1
A2
118
2
4
1
10
11
3
2
A1
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
UKR
0
4
2
3
1
A5
34
2
3
1
A4
73
0
0
0
A3
96
2
3
1
6
9
3
3
A2
Stefania
ZACHEILA
GRE
A1
4
1
1
0
0
48
1
1
1
A5
87
2
3
1
0
118
1
1
0
5
6
2
4
A3
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
GRE
0
20
1
2
1
A2
48
0
0
0
-
-
-
-
-
0
96
0
0
0
0
119
4
3
1
5
5
2
5
A5
Taisiia
HEHA
UKR
-
-
-
-
-
0
34
0
0
0
0
87
1
1
0
A4
104
0
0
0
A3
119
0
0
0
1
1
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A5
Oksana
HERHEL
UKR
0
32
2
3
1
A1
37
2
3
1
A4
88
2
3
1
6
9
3
2
A4
Olena
NIKITINSKA
UKR
A1
16
2
3
1
0
51
4
3
1
0
88
1
1
0
7
7
2
3
Anna
POSHTAR
UKR
A5
32
1
1
0
A4
51
0
0
0
A1
74
1
1
1
2
2
1
4
A1
Manon
KURY
FRA
0
16
1
2
0
0
37
1
2
0
0
74
0
1
0
2
5
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Agoro
PAPAVASILEIOU
GRE
0
17
4
4
1
0
38
4
3
1
0
75
2