Skip to main content

Singapore – Singapore Sports Hub

2023 Stop 2

10-11 Jun 2023

Info

Welcome to Asia

For stop number 2, the tour will head to its first ever stop on Asian sands as it touches down in Singapore between 10-11th June, another brand new location on the 2023 calendar. The first two stops of the World Series are also qualifying events for the ANOC World Beach Games, which take place in Bali in August with Beach Wrestling being a core event at the Games.

Download the official program

Download the Final book

Ring A | Singapore 2023
Ring B | Singapore 2023

Trending

Participants

Participants
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
AZE
70 kg
Rubail
IBRAHIMLI
70 kg
AZE
70 kg
Rubail IBRAHIMLI
Rubail
IBRAHIMLI
FRA
70 kg
Quentin Jean Rene
STICKER
70 kg
FRA
70 kg
Quentin Jean Rene STICKER
Quentin Jean Rene
STICKER
1
1
GEO
70 kg
Levan
KELEKHSASHVILI
70 kg
GEO
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
1
1
JPN
70 kg
Yoshiki
YAMADA
70 kg
JPN
70 kg
Yoshiki YAMADA
Yoshiki
YAMADA
ROU
70 kg
Stefan Ionut
COMAN
70 kg
ROU
70 kg
Stefan Ionut COMAN
Stefan Ionut
COMAN
USA
70 kg
Mitchell Kenneth
COOK
70 kg
USA
70 kg
Mitchell Kenneth COOK
Mitchell Kenneth
COOK
AUS
70 kg
Callan Brennan
HENRY
70 kg
AUS
70 kg
Callan Brennan HENRY
Callan Brennan
HENRY
THA
70 kg
Tanuphat
PHOSAWAENG
70 kg
THA
70 kg
Tanuphat PHOSAWAENG
Tanuphat
PHOSAWAENG
SGP
70 kg
Nicholas Damien Shyan Wei
GOH
70 kg
SGP
70 kg
Nicholas Damien Shyan Wei GOH
Nicholas Damien Shyan Wei
GOH
CAM
70 kg
Chheang
CHHOEUN
70 kg
CAM
70 kg
Chheang CHHOEUN
Chheang
CHHOEUN
KEN
70 kg
Brian Maurice
OLOO
70 kg
KEN
70 kg
Brian Maurice OLOO
Brian Maurice
OLOO
1
CHN
70 kg
Shijian
ZHOU
70 kg
CHN
70 kg
Shijian ZHOU
Shijian
ZHOU
Season Medals
1
MGL
70 kg
Battulga
RAASH
70 kg
MGL
70 kg
Battulga RAASH
Battulga
RAASH
2
UKR
70 kg
Oleksii
BORUTA
70 kg
UKR
70 kg
Oleksii BORUTA
Oleksii
BORUTA
Season Medals
2
SGP
70 kg
Hong Yeow
LOU
70 kg
SGP
70 kg
Hong Yeow LOU
Hong Yeow
LOU
AUS
70 kg
David Hadley
CLASS
70 kg
AUS
70 kg
David Hadley CLASS
David Hadley
CLASS
SGP
70 kg
Ezekiel Ashton
FONG
70 kg
SGP
70 kg
Ezekiel Ashton FONG
Ezekiel Ashton
FONG
ESP
80 kg
Pablo
GARCIA GARCIA
80 kg
ESP
80 kg
Pablo GARCIA GARCIA
Pablo
GARCIA GARCIA
FRA
80 kg
Ewan Emile
LEPRINCE
80 kg
FRA
80 kg
Ewan Emile LEPRINCE
Ewan Emile
LEPRINCE
3
GEO
80 kg
Nika
KENTCHADZE
80 kg
GEO
80 kg
Nika KENTCHADZE
Nika
KENTCHADZE
Season Medals
3
1
JPN
80 kg
Hirotaka
ABE
80 kg
JPN
80 kg
Hirotaka ABE
Hirotaka
ABE
Season Medals
1
ROU
80 kg
Maxim
VASILIOGLO
80 kg
ROU
80 kg
Maxim VASILIOGLO
Maxim
VASILIOGLO
USA
80 kg
Tyler Mackenzie
LOETHEN
80 kg
USA
80 kg
Tyler Mackenzie LOETHEN
Tyler Mackenzie
LOETHEN
SRB
80 kg
Aleksa
ILIC
80 kg
SRB
80 kg
Aleksa ILIC
Aleksa
ILIC
RSA
80 kg
Daniel Johannes
DU TOIT
80 kg
RSA
80 kg
Daniel Johannes DU TOIT
Daniel Johannes
DU TOIT
1
SEN
80 kg
Ngor
NIAKHE
80 kg
SEN
80 kg
Ngor NIAKHE
Ngor
NIAKHE
Season Medals
1
1
1
UKR
80 kg
Vasyl
MYKHAILOV
80 kg
UKR
80 kg
Vasyl MYKHAILOV
Vasyl
MYKHAILOV
Season Medals
1
1
SGP
80 kg
Gadiel Raid Al Qudrah
MISSO
80 kg
SGP
80 kg
Gadiel Raid Al Qudrah MISSO
Gadiel Raid Al Qudrah
MISSO
CHN
80 kg
Peilong
LI
80 kg
CHN
80 kg
Peilong LI
Peilong
LI
BAN
80 kg
Kamruzzaman
KAMRUZZAMAN
80 kg
BAN
80 kg
Kamruzzaman KAMRUZZAMAN
Kamruzzaman
KAMRUZZAMAN
SGP
80 kg
Aryan
BIN AZMAN
80 kg
SGP
80 kg
Aryan BIN AZMAN
Aryan
BIN AZMAN
TUR
80 kg
Muhammet Nuri
KOTANOGLU
80 kg
TUR
80 kg
Muhammet Nuri KOTANOGLU
Muhammet Nuri
KOTANOGLU
AUS
80 kg
Thomas John
BYRNE
80 kg
AUS
80 kg
Thomas John BYRNE
Thomas John
BYRNE
SGP
80 kg
Weng Luen Gary
CHOW
80 kg
SGP
80 kg
Weng Luen Gary CHOW
Weng Luen Gary
CHOW
RSA
80 kg
Donald
MABUSELA
80 kg
RSA
80 kg
Donald MABUSELA
Donald
MABUSELA
CAM
80 kg
Pisin
CHHAM
80 kg
CAM
80 kg
Pisin CHHAM
Pisin
CHHAM
1
1
1
AZE
90 kg
Ibrahim
YUSUBOV
90 kg
AZE
90 kg
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
1
1
1
BEL
90 kg
Jonas
VAN CAENEGHEM
90 kg
BEL
90 kg
Jonas VAN CAENEGHEM
Jonas
VAN CAENEGHEM
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon
MAYRAND
90 kg
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon MAYRAND
Mathis Damien Leon
MAYRAND
1
GEO
90 kg
Davit
KHUTSISHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
1
2
1
GEO
90 kg
Dato
PIRUZASHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Dato PIRUZASHVILI
Dato
PIRUZASHVILI
Season Medals
2
1
ROU
90 kg
Mihai Nicolae
PALAGHIA
90 kg
ROU
90 kg
Mihai Nicolae PALAGHIA
Mihai Nicolae
PALAGHIA
2
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi
OZKAYA
90 kg
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi OZKAYA
Mahmut Seyfi
OZKAYA
Season Medals
2
CAM
90 kg
Vuthy
HENG
90 kg
CAM
90 kg
Vuthy HENG
Vuthy
HENG
UKR
90 kg
Demid
KARACHENKO
90 kg
UKR
90 kg
Demid KARACHENKO
Demid
KARACHENKO
THA
90 kg
Peerawat
AUNTHIN
90 kg
THA
90 kg
Peerawat AUNTHIN
Peerawat
AUNTHIN
SGP
90 kg
Mark Maxwell
PETER
90 kg
SGP
90 kg
Mark Maxwell PETER
Mark Maxwell
PETER
SEN
90 kg
Siny
SEMBENE
90 kg
SEN
90 kg
Siny SEMBENE
Siny
SEMBENE
PAK
90 kg
Muhammad
INAM
90 kg
PAK
90 kg
Muhammad INAM
Muhammad
INAM
CHN
90 kg
Chaoqiang
YANG
90 kg
CHN
90 kg
Chaoqiang YANG
Chaoqiang
YANG
1
AZE
+90 kg
Oyan
NAZARIANI
+90 kg
AZE
+90 kg
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
1
FRA
+90 kg
Luc Rene
ZANETTON
+90 kg
FRA
+90 kg
Luc Rene ZANETTON
Luc Rene
ZANETTON
2
1
GEO
+90 kg
Mamuka
KORDZAIA
+90 kg
GEO
+90 kg
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
1
1
HUN
+90 kg
Richard
VEGH
+90 kg
HUN
+90 kg
Richard VEGH
Richard
VEGH
Season Medals
1
JPN
+90 kg
Masayuki
AMANO
+90 kg
JPN
+90 kg
Masayuki AMANO
Masayuki
AMANO
ROU
+90 kg
Vasile Vlad
CARAS
+90 kg
ROU
+90 kg
Vasile Vlad CARAS
Vasile Vlad
CARAS
1
1
TUR
+90 kg
Fatih
YASARLI
+90 kg
TUR
+90 kg
Fatih YASARLI
Fatih
YASARLI
Season Medals
1
1
MGL
+90 kg
Baldansuren
ERDENE
+90 kg
MGL
+90 kg
Baldansuren ERDENE
Baldansuren
ERDENE
CHN
+90 kg
Chunyang
WANG
+90 kg
CHN
+90 kg
Chunyang WANG
Chunyang
WANG
UKR
+90 kg
Andrii
VLASOV
+90 kg
UKR
+90 kg
Andrii VLASOV
Andrii
VLASOV
PLW
+90 kg
Florian Skilang
TEMENGIL
+90 kg
PLW
+90 kg
Florian Skilang TEMENGIL
Florian Skilang
TEMENGIL
1
SEN
+90 kg
Modou
FAYE
+90 kg
SEN
+90 kg
Modou FAYE
Modou
FAYE
Season Medals
1
SGP
+90 kg
Clarence Meng Sheng
TAN
+90 kg
SGP
+90 kg
Clarence Meng Sheng TAN
Clarence Meng Sheng
TAN
SGP
+90 kg
Timothy Yu
LOH
+90 kg
SGP
+90 kg
Timothy Yu LOH
Timothy Yu
LOH
SRB
+90 kg
Magomedgadzhi
NURASULOV
+90 kg
SRB
+90 kg
Magomedgadzhi NURASULOV
Magomedgadzhi
NURASULOV
1
ARG
50 kg
Maia Abigail
CABRERA
50 kg
ARG
50 kg
Maia Abigail CABRERA
Maia Abigail
CABRERA
Season Medals
1
ESP
50 kg
Cristina
ANDUJAR OJEDA
50 kg
ESP
50 kg
Cristina ANDUJAR OJEDA
Cristina
ANDUJAR OJEDA
1
FRA
50 kg
Justine Fanny
VIGOUROUX
50 kg
FRA
50 kg
Justine Fanny VIGOUROUX
Justine Fanny
VIGOUROUX
Season Medals
1
MDA
50 kg
Maria
LEORDA
50 kg
MDA
50 kg
Maria LEORDA
Maria
LEORDA
2
ROU
50 kg
Stefania Claudia
PRICEPUTU
50 kg
ROU
50 kg
Stefania Claudia PRICEPUTU
Stefania Claudia
PRICEPUTU
Season Medals
2
1
TUR
50 kg
Emine
CATALOGLU
50 kg
TUR
50 kg
Emine CATALOGLU
Emine
CATALOGLU
Season Medals
1
USA
50 kg
Laura Elizabeth
WHITE
50 kg
USA
50 kg
Laura Elizabeth WHITE
Laura Elizabeth
WHITE
SGP
50 kg
Ting Mei
SEOW
50 kg
SGP
50 kg
Ting Mei SEOW
Ting Mei
SEOW
1
CAM
50 kg
Samnang
DIT
50 kg
CAM
50 kg
Samnang DIT
Samnang
DIT
Season Medals
1
KEN
50 kg
Emma Nekesa
WANGILA
50 kg
KEN
50 kg
Emma Nekesa WANGILA
Emma Nekesa
WANGILA
1
CHN
50 kg
Xiaomin
XIE
50 kg
CHN
50 kg
Xiaomin XIE
Xiaomin
XIE
Season Medals
1
SGP
50 kg
Zi Qi Roxanne
LIEW
50 kg
SGP
50 kg
Zi Qi Roxanne LIEW
Zi Qi Roxanne
LIEW
UKR
50 kg
Iryna
DOROSHENKO
50 kg
UKR
50 kg
Iryna DOROSHENKO
Iryna
DOROSHENKO
ESP
60 kg
Maria Victoria
BAEZ DILONE
60 kg
ESP
60 kg
Maria Victoria BAEZ DILONE
Maria Victoria
BAEZ DILONE
HUN
60 kg
Nikolett
SZABO
60 kg
HUN
60 kg
Nikolett SZABO
Nikolett
SZABO
1
ROU
60 kg
Elena Simona
IONESCU
60 kg
ROU
60 kg
Elena Simona IONESCU
Elena Simona
IONESCU
Season Medals
1
1
1
UKR
60 kg
Daria
MEDVETSKA
60 kg
UKR
60 kg
Daria MEDVETSKA
Daria
MEDVETSKA
Season Medals
1
1
USA
60 kg
Mia Kaur
MACALUSO
60 kg
USA
60 kg
Mia Kaur MACALUSO
Mia Kaur
MACALUSO
BEL
60 kg
Anke Kurt M
RUELENS
60 kg
BEL
60 kg
Anke Kurt M RUELENS
Anke Kurt M
RUELENS
SGP
60 kg
Danielle Sue Ching
LIM
60 kg
SGP
60 kg
Danielle Sue Ching LIM
Danielle Sue Ching
LIM
THA
60 kg
Surangkanang
DUANGJIT
60 kg
THA
60 kg
Surangkanang DUANGJIT
Surangkanang
DUANGJIT
1
UKR
60 kg
Anastasiya
KRAVCHENKO
60 kg
UKR
60 kg
Anastasiya KRAVCHENKO
Anastasiya
KRAVCHENKO
Season Medals
1
MGL
60 kg
Dulguun
MUNKHBOLD BOLORMAA
60 kg
MGL
60 kg
Dulguun MUNKHBOLD BOLORMAA
Dulguun
MUNKHBOLD BOLORMAA
CAM
60 kg
Noeurn
SOEURN
60 kg
CAM
60 kg
Noeurn SOEURN
Noeurn
SOEURN
TUR
60 kg
Merve
KARADENIZ
60 kg
TUR
60 kg
Merve KARADENIZ
Merve
KARADENIZ
SGP
60 kg
Sarah Pei Ling
YONG
60 kg
SGP
60 kg
Sarah Pei Ling YONG
Sarah Pei Ling
YONG
1
CHN
60 kg
Yue
ZHANG
60 kg
CHN
60 kg
Yue ZHANG
Yue
ZHANG
Season Medals
1
INA
60 kg
Putri Meilinda
RINALDY
60 kg
INA
60 kg
Putri Meilinda RINALDY
Putri Meilinda
RINALDY
1
FRA
70 kg
Manon
KURY
70 kg
FRA
70 kg
Manon KURY
Manon
KURY
Season Medals
1
1
ROU
70 kg
Adina Ionela
IRIMIA
70 kg
ROU
70 kg
Adina Ionela IRIMIA
Adina Ionela
IRIMIA
Season Medals
1
2
UKR
70 kg
Olena
NIKITINSKA
70 kg
UKR
70 kg
Olena NIKITINSKA
Olena
NIKITINSKA
Season Medals
2
BAN
70 kg
Halima
AKTER
70 kg
BAN
70 kg
Halima AKTER
Halima
AKTER
THA
70 kg
Sirintorn
AOMKAEW
70 kg
THA
70 kg
Sirintorn AOMKAEW
Sirintorn
AOMKAEW
CHN
70 kg
Yifeng
LU
70 kg
CHN
70 kg
Yifeng LU
Yifeng
LU
2
UKR
70 kg
Oksana
KUKHTA HERHEL
70 kg
UKR
70 kg
Oksana KUKHTA HERHEL
Oksana
KUKHTA HERHEL
Season Medals
2
RSA
70 kg
Bea
MEIRING
70 kg
RSA
70 kg
Bea MEIRING
Bea
MEIRING
ESP
+70 kg
Noelia
LALIN CANDA
+70 kg
ESP
+70 kg
Noelia LALIN CANDA
Noelia
LALIN CANDA
1
FRA
+70 kg
Angelique Carole
GONZALEZ
+70 kg
FRA
+70 kg
Angelique Carole GONZALEZ
Angelique Carole
GONZALEZ
Season Medals
1
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
+70 kg
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini PITSIAVA
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
2
GRE
+70 kg
Stefania
ZACHEILA
+70 kg
GRE
+70 kg
Stefania ZACHEILA
Stefania
ZACHEILA
Season Medals
2
1
ROU
+70 kg
Catalina
AXENTE
+70 kg
ROU
+70 kg
Catalina AXENTE
Catalina
AXENTE
Season Medals
1
2
UKR
+70 kg
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
+70 kg
UKR
+70 kg
Liudmyla PAVLOVETS TYCHYNA
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
Season Medals
2
USA
+70 kg
Isabeau Marie
SHALACK
+70 kg
USA
+70 kg
Isabeau Marie SHALACK
Isabeau Marie
SHALACK
SGP
+70 kg
Wen Xin
LEE
+70 kg
SGP
+70 kg
Wen Xin LEE
Wen Xin
LEE
SGP
+70 kg
Wai Teng Melissa
YEE
+70 kg
SGP
+70 kg
Wai Teng Melissa YEE
Wai Teng Melissa
YEE
CHN
+70 kg
Binbin
XIANG
+70 kg
CHN
+70 kg
Binbin XIANG
Binbin
XIANG
SGP
+70 kg
Wan Kee Cassiopeia
LIM
+70 kg
SGP
+70 kg
Wan Kee Cassiopeia LIM
Wan Kee Cassiopeia
LIM
AUS
+70 kg
Naomi Rachel
DE BRUINE
+70 kg
AUS
+70 kg
Naomi Rachel DE BRUINE
Naomi Rachel
DE BRUINE

Draw

Draw
Group Stage
Finals
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Stefania Claudia
PRICEPUTU
ROU
0
53
2
3
1
0
103
2
3
1
0
153
4
4
1
8
10
3
2
A7
Maia Abigail
CABRERA
ARG
0
22
4
5
1
A1
103
1
1
0
A6
128
2
0
1
7
6
2
3
Iryna
DOROSHENKO
UKR
A7
22
0
0
0
A6
78
2
0
1
A1
153
0
0
0
2
0
1
4
Zi Qi Roxanne
LIEW
SGP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
A6
Maria
LEORDA
MDA
A1
53
0
0
0
0
78
0
0
0
0
128
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
Xiaomin
XIE
CHN
B8
23
1
1
1
B5
79
2
3
1
B2
154
1
1
1
4
5
3
2
B2
Emine
CATALOGLU
TUR
0
54
2
3
1
0
104
1
0
1
0
154
0
0
0
3
3
2
3
B5
Laura Elizabeth
WHITE
USA
B2
54
0
0
0
0
79
1
1
0
0
129
1
0
1
2
1
1
4
B8
Ting Mei
SEOW
SGP
0
23
0
0
0
B2
104
0
0
0
B5
129
0
0
0
0
0
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
C9
SAMNANG
DIT
CAM
0
24
2
3
1
C3
105
2
3
1
C4
130
2
3
1
6
9
3
2
C3
Justine Fanny
VIGOUROUX
FRA
0
55
1
1
1
0
105
1
2
0
0
155
2
3
1
4
6
2
3
Emma Nekesa
WANGILA
KEN
C9
24
1
1
0
C4
80
2
3
1
C3
155
0
0
0
3
4
1
4
C4
Cristina
ANDUJAR OJEDA
ESP
C3
55
0
1
0
0
80
0
0
0
0
130
0
0
0
0
1
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Nika
KENTCHADZE
GEO
0
56
2
3
1
0
106
2
3
1
0
156
4
5
1
8
11
3
2
A9
Ngor
NIAKHE
SEN
0
25
4
4
1
A1
106
1
1
0
A8
131
2
3
1
7
8
2
3
Donald
MABUSELA
RSA
A9
25
0
0
0
A8
81
2
3
1
A1
156
0
0
0
2
3
1
4
A8
Daniel Johannes
DU TOIT
RSA
A1
56
0
0
0
0
81
1
2
0
0
131
0
0
0
1
2
0
5
PISIN
CHHAM
CAM
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B10
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
0
26
2
4
1
B2
107
2
3
1
B7
132
2
3
1
6
10
3
2
B2
Maxim
VASILIOGLO
ROU
0
57
2
3
1
0
107
0
0
0
0
157
2
3
1
4
6
2
3
B7
Aleksa
ILIC
SRB
B2
57
1
1
0
0
82
2
3
1
0
132
0
0
0
3
4
1
4
Weng Luen Gary
CHOW
SGP
B10
26
0
0
0
B7
82
1
2
0
B2
157
0
0
0
1
2
0
5
Thomas John
BYRNE
AUS
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
C6
Hirotaka
ABE
JPN
C3
58
4
4
1
0
83
2
3
1
0
133
4
3
1
10
10
3
2
Muhammet Nuri
KOTANOGLU
TUR
C11
27
4
4
1
C6
83
1
2
0
C3
158
1
2
1
6
8
2
3
C3
Pablo
GARCIA GARCIA
ESP
0
58
0
0
0
0
108
2
3
1
0
158
0
2
0
2
5
1
4
Aryan
BIN AZMAN
SGP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
C11
Gadiel Raid Al Qudrah
MISSO
SGP
0
27
0
0
0
C3
108
0
0
0
C6
133
0
0
0
0
0
0
Group D
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
D4
Tyler Mackenzie
LOETHEN
USA
0
59
2
3
1
0
109
4
3
1
0
159
4
3
1
10
9
3
2
D12
Peilong
LI
CHN
0
28
4
4
1
D4
109
0
0
0
D5
134
2
3
1
6
7
2
3
D5
Ewan Emile
LEPRINCE
FRA
D4
59
0
0
0
0
84
2
3
1
0
134
0
0
0
2
3
1
4
Kamruzzaman
KAMRUZZAMAN
BAN
D12
28
0
0
0
D5
84
0
0
0
D4
159
1
2
0
1
2
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
0
60
2
3
1
0
110
2
3
1
0
160
2
3
1
6
9
3
2
A8
Tanuphat
PHOSAWAENG
THA
A1
60
0
0
0
0
85
4
4
1
0
135
4
4
1
8
8
2
3
David Hadley
CLASS
AUS
A9
29
1
2
1
A8
85
1
1
0
A1
160
0
0
0
2
3
1
4
A9
Nicholas Damien Shyan Wei
GOH
SGP
0
29
0
1
0
A1
110
1
1
0
A8
135
0
0
0
1
2
0
5
Ezekiel Ashton
FONG
SGP
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Stefan Ionut
COMAN
ROU
0
61
4
4
1
0
111
4
3
1
0
161
2
3
1
10
10
3
2
HONG YEOW
LOU
SGP
B10
30
1
2
1
B7
86
4
4
1
B2
161
1
1
0
6
7
2
3
B7
Callan Brennan
HENRY
AUS
B2
61
0
0
0
0
86
0
0
0
0
136
2
0
1
2
0
1
4
B10
Chheang
CHHOEUN
CAM
0
30
0
2
0
B2
111
0
0
0
B7
136
0
0
0
0
2
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
Oleksii
BORUTA
UKR
C11
31
4
4
1
C6
87
2
3
1
C3
162
2
3
1
8
10
3
2
C6
Yoshiki
YAMADA
JPN
C3
62
2
3
1
0
87
1
1
0
0
137
2
0
1
5
4
2
3
C3
Mitchell Kenneth
COOK
USA
0
62
1
1
0
0
112
2
3
1
0
162
0
0
0
3
4
1
4
C11
Brian Maurice
OLOO
KEN
0
31
0
0
0
C3
112
1
1
0
C6
137
0
0
0
1
1
0
Group D
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
D12
Shijian
ZHOU
CHN
0
32
1
2
1
D4
113
1
1
1
D5
138
1
1
1
3
4
3
2
D5
Rubail
IBRAHIMLI
AZE
D4
63
1
2
1
0
88
2
3
1
0
138
0
1
0
3
6
2
3
Battulga
RAASH
MGL
D12
32
0
1
0