Skip to main content

Greece - Katerini - Paralia

2021 Stop 3

10-11 Sep 2021

Info

Stop 3 takes World Series to Olympic cradle in Greece

Stop 3 takes the Beach Wrestling World Series to one of the sunniest places of the world - Greece. The Aegean Sea in Katerini will play host to the modern approach of beach wrestling on the second weekend of September.

Download the official program.

Download the final book

Trending

Participants

Participants
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
AZE
70 kg
Mahal
NOVRUZOV
70 kg
AZE
70 kg
Mahal NOVRUZOV
Mahal
NOVRUZOV
5
1
GEO
70 kg
Levan
KELEKHSASHVILI
70 kg
GEO
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
5
1
GRE
70 kg
Christos
CHRISTOFORIDIS
70 kg
GRE
70 kg
Christos CHRISTOFORIDIS
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
70 kg
Nikolaos
DASKOULIDIS
70 kg
GRE
70 kg
Nikolaos DASKOULIDIS
Nikolaos
DASKOULIDIS
GRE
70 kg
Lazaros
KARATHANASIS
70 kg
GRE
70 kg
Lazaros KARATHANASIS
Lazaros
KARATHANASIS
POR
70 kg
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
70 kg
POR
70 kg
Pedro Miguel DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
1
ROU
70 kg
Stefan Ionut
COMAN
70 kg
ROU
70 kg
Stefan Ionut COMAN
Stefan Ionut
COMAN
Season Medals
1
1
TUR
70 kg
Yunus
COSKUN
70 kg
TUR
70 kg
Yunus COSKUN
Yunus
COSKUN
Season Medals
1
1
1
UKR
70 kg
Oleksii
BORUTA
70 kg
UKR
70 kg
Oleksii BORUTA
Oleksii
BORUTA
Season Medals
1
1
UKR
70 kg
Volodymyr
BURUKOV
70 kg
UKR
70 kg
Volodymyr BURUKOV
Volodymyr
BURUKOV
1
USA
70 kg
Michael Caleb
PETERS
70 kg
USA
70 kg
Michael Caleb PETERS
Michael Caleb
PETERS
Season Medals
1
POR
70 kg
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
70 kg
POR
70 kg
Hugo Miguel DA SILVA PASSOS
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
1
AZE
80 kg
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
80 kg
AZE
80 kg
Omid Abdolali KAMALIAGHDAM
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
Season Medals
1
BRA
80 kg
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
80 kg
BRA
80 kg
Fabio DE OLIVEIRA SANTOS
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
4
1
1
GEO
80 kg
Davit
KHUTSISHVILI
80 kg
GEO
80 kg
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
4
1
1
GRE
80 kg
Kyriakos
SOTIRIADIS
80 kg
GRE
80 kg
Kyriakos SOTIRIADIS
Kyriakos
SOTIRIADIS
GRE
80 kg
Alexandros
TSANTIKIDIS
80 kg
GRE
80 kg
Alexandros TSANTIKIDIS
Alexandros
TSANTIKIDIS
1
ROU
80 kg
Vasile Madalin
MINZALA
80 kg
ROU
80 kg
Vasile Madalin MINZALA
Vasile Madalin
MINZALA
Season Medals
1
2
1
UKR
80 kg
Vasyl
MYKHAILOV
80 kg
UKR
80 kg
Vasyl MYKHAILOV
Vasyl
MYKHAILOV
Season Medals
2
1
GRE
80 kg
Georgios
KOUGIOUMTSIDIS
80 kg
GRE
80 kg
Georgios KOUGIOUMTSIDIS
Georgios
KOUGIOUMTSIDIS
TUR
80 kg
Buluthan
OKSUZ
80 kg
TUR
80 kg
Buluthan OKSUZ
Buluthan
OKSUZ
3
AZE
90 kg
Ibrahim
YUSUBOV
90 kg
AZE
90 kg
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
3
4
GEO
90 kg
Dato
MARSAGISHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Dato MARSAGISHVILI
Dato
MARSAGISHVILI
Season Medals
4
1
GRE
90 kg
Christos
SAMARTSIDIS
90 kg
GRE
90 kg
Christos SAMARTSIDIS
Christos
SAMARTSIDIS
Season Medals
1
GRE
90 kg
Micheil
TSIKOVANI
90 kg
GRE
90 kg
Micheil TSIKOVANI
Micheil
TSIKOVANI
2
1
PAK
90 kg
Muhammad
INAM
90 kg
PAK
90 kg
Muhammad INAM
Muhammad
INAM
Season Medals
2
1
1
ROU
90 kg
Mihai Nicolae
PALAGHIA
90 kg
ROU
90 kg
Mihai Nicolae PALAGHIA
Mihai Nicolae
PALAGHIA
Season Medals
1
1
1
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi
OZKAYA
90 kg
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi OZKAYA
Mahmut Seyfi
OZKAYA
Season Medals
1
1
1
1
UKR
90 kg
Oleksii
YAKOVCHUK
90 kg
UKR
90 kg
Oleksii YAKOVCHUK
Oleksii
YAKOVCHUK
Season Medals
1
1
GRE
90 kg
Georgios
TSAKNAKIS
90 kg
GRE
90 kg
Georgios TSAKNAKIS
Georgios
TSAKNAKIS
4
1
1
AZE
+90 kg
Oyan
NAZARIANI
+90 kg
AZE
+90 kg
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
4
1
1
2
2
1
GEO
+90 kg
Mamuka
KORDZAIA
+90 kg
GEO
+90 kg
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
2
1
GRE
+90 kg
Achilleas
CHRYSIDIS
+90 kg
GRE
+90 kg
Achilleas CHRYSIDIS
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
+90 kg
Konstantinos
FOTIADIS
+90 kg
GRE
+90 kg
Konstantinos FOTIADIS
Konstantinos
FOTIADIS
1
ROU
+90 kg
Vasile Vlad
CARAS
+90 kg
ROU
+90 kg
Vasile Vlad CARAS
Vasile Vlad
CARAS
Season Medals
1
TUR
+90 kg
Hidayet
KURT
+90 kg
TUR
+90 kg
Hidayet KURT
Hidayet
KURT
1
UKR
+90 kg
Ivan
MALIN
+90 kg
UKR
+90 kg
Ivan MALIN
Ivan
MALIN
Season Medals
1
1
PAK
+90 kg
Zaman
ANWAR
+90 kg
PAK
+90 kg
Zaman ANWAR
Zaman
ANWAR
Season Medals
1
1
POR
50 kg
Liliana
COSTA DOS SANTOS
50 kg
POR
50 kg
Liliana COSTA DOS SANTOS
Liliana
COSTA DOS SANTOS
Season Medals
1
4
ROU
50 kg
Stefania Claudia
PRICEPUTU
50 kg
ROU
50 kg
Stefania Claudia PRICEPUTU
Stefania Claudia
PRICEPUTU
Season Medals
4
2
TUR
50 kg
Emine
CATALOGLU
50 kg
TUR
50 kg
Emine CATALOGLU
Emine
CATALOGLU
Season Medals
2
1
UKR
50 kg
Tetiana
PROFATILOVA
50 kg
UKR
50 kg
Tetiana PROFATILOVA
Tetiana
PROFATILOVA
Season Medals
1
POR
50 kg
Ana Nair
MARQUES DIAS
50 kg
POR
50 kg
Ana Nair MARQUES DIAS
Ana Nair
MARQUES DIAS
2
1
BRA
60 kg
Camila
FAMA TRISTAO
60 kg
BRA
60 kg
Camila FAMA TRISTAO
Camila
FAMA TRISTAO
Season Medals
2
1
ROU
60 kg
Denisa Iuliana
FODOR
60 kg
ROU
60 kg
Denisa Iuliana FODOR
Denisa Iuliana
FODOR
2
2
TUR
60 kg
Mehlika
OZTURK
60 kg
TUR
60 kg
Mehlika OZTURK
Mehlika
OZTURK
Season Medals
2
2
1
UKR
60 kg
Anastasiya
KRAVCHENKO
60 kg
UKR
60 kg
Anastasiya KRAVCHENKO
Anastasiya
KRAVCHENKO
Season Medals
1
1
GRE
60 kg
Georgia
GKOUGKOUDI
60 kg
GRE
60 kg
Georgia GKOUGKOUDI
Georgia
GKOUGKOUDI
Season Medals
1
2
GRE
70 kg
Agoro
PAPAVASILEIOU
70 kg
GRE
70 kg
Agoro PAPAVASILEIOU
Agoro
PAPAVASILEIOU
Season Medals
2
1
2
POR
70 kg
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
70 kg
POR
70 kg
Sonia Marina PEREIRA BRAZIO
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
Season Medals
1
2
1
ROU
70 kg
Adina Ionela
IRIMIA
70 kg
ROU
70 kg
Adina Ionela IRIMIA
Adina Ionela
IRIMIA
Season Medals
1
1
TUR
70 kg
Asli
TUGCU
70 kg
TUR
70 kg
Asli TUGCU
Asli
TUGCU
Season Medals
1
3
UKR
70 kg
Alina
BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
70 kg
UKR
70 kg
Alina BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
Alina
BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
Season Medals
3
GRE
70 kg
Christina
DEMIRKAN
70 kg
GRE
70 kg
Christina DEMIRKAN
Christina
DEMIRKAN
3
1
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
+70 kg
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini PITSIAVA
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
Season Medals
3
1
1
1
1
ROU
+70 kg
Catalina
AXENTE
+70 kg
ROU
+70 kg
Catalina AXENTE
Catalina
AXENTE
Season Medals
1
1
1
1
1
UKR
+70 kg
Iryna
PASICHNYK
+70 kg
UKR
+70 kg
Iryna PASICHNYK
Iryna
PASICHNYK
Season Medals
1
1
1
TUR
+70 kg
Beste
CIVELEK ALTUG
+70 kg
TUR
+70 kg
Beste CIVELEK ALTUG
Beste
CIVELEK ALTUG
Season Medals
1

Draw

Draw
Group Stage
Finals
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
0
11
2
3
1
0
45
1
2
1
0
70
1
2
1
4
7
3
2
Buluthan
OKSUZ
TUR
A5
32
2
3
1
A4
58
2
3
1
A1
70
0
2
0
4
8
2
3
A4
Alexandros
TSANTIKIDIS
GRE
A1
11
1
1
0
0
58
1
1
0
0
82
1
0
1
3
2
1
4
Georgios
KOUGIOUMTSIDIS
GRE
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
A5
Kyriakos
SOTIRIADIS
GRE
0
32
0
0
0
A1
45
0
0
0
A4
82
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
0
12
2
3
1
0
46
1
1
1
0
71
1
0
1
4
4
3
2
B6
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
0
33
2
3
1
B2
46
0
0
0
B3
83
4
5
1
6
8
2
3
B3
Vasile Madalin
MINZALA
ROU
B2
12
0
0
0
0
59
2
3
1
0
83
0
0
0
2
3
1
4
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
BRA
B6
33
0
0
0
B3
59
0
0
0
B2
71
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Oyan
NAZARIANI
AZE
0
8
2
3
1
0
42
2
3
1
0
67
2
3
1
6
9
3
2
Zaman
ANWAR
PAK
A5
29
4
5
1
A4
55
2
3
1
A1
67
0
0
0
6
8
2
3
A5
Hidayet
KURT
TUR
0
29
1
1
0
A1
42
0
0
0
A4
79
1
0
1
2
1
1
4
A4
Vasile Vlad
CARAS
ROU
A1
8
1
1
0
0
55
0
0
0
0
79
0
0
0
1
1
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Mamuka
KORDZAIA
GEO
0
9
1
1
1
0
43
2
3
1
0
68
2
3
1
5
7
3
2
B3
Ivan
MALIN
UKR
B2
9
0
0
0
0
56
2
3
1
0
80
2
3
1
4
6
2
3
Konstantinos
FOTIADIS
GRE
B6
30
2
3
1
B3
56
1
1
0
B2
68
0
0
0
3
4
1
4
B6
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
0
30
0
0
0
B2
43
0
0
0
B3
80
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
0
5
4
5
1
0
39
2
3
1
0
64
2
3
1
8
11
3
2
A6
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
A1
5
1
1
0
0
52
1
0
1
0
76
4
3
1
6
4
2
3
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
A7
26
4
3
1
A6
52
0
0
0
A1
64
0
0
0
4
3
1
4
A7
Volodymyr
BURUKOV
UKR
0
26
0
0
0
A1
39
0
0
0
A6
76
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B5
Stefan Ionut
COMAN
ROU
B2
6
2
3
1
0
53
2
3
1
0
77
2
3
1
6
9
3
2
B2
Michael Caleb
PETERS
USA
0
6
1
1
0
0
40
2
3
1
0
65
2
3
1
5
7
2
3
B8
Nikolaos
DASKOULIDIS
GRE
0
27
1
1
1
B2
40
1
1
0
B5
77
1
1
0
3
3
1
4
Lazaros
KARATHANASIS
GRE
B8
27
0
0
0
B5
53
0
0
0
B2
65
0
0
0
0
0
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
C9
Yunus
COSKUN
TUR
0
28
2
3
1
C3
41
1
1
1
C4
78
0
1
0
3
5
2
2
C3
Oleksii
BORUTA
UKR
0
7
1
0
1
0
41
0
0
0
0
66
4
4
1
5
4
2
3
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
C9
28
0
0
0
C4
54
1
2
1
C3
66
1
1
0
2
3
1
4
C4
Mahal
NOVRUZOV
AZE
C3
7
0
0
0
0
54
0
2
0
0
78
1
1
1
1
3
1
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A5
Muhammad
INAM
PAK
0
34
1
1
1
A1
47
1
1
1
A4
84
2
3
1
4
5
3
2
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
A5
34
0
0
0
A4
60
2
3
1
A1
72
2
3
1
4
6
2
3
A1
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
0
13
1
2
1
0
47
0
0
0
0
72
1
1
0
2
3
1
4
A4
Mihai Nicolae
PALAGHIA
ROU
A1
13
0
0
0
0
60
1
2
0
0
84
0
0
0
1
2
0
5
Georgios
TSAKNAKIS
GRE
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
B6
35
1
2
1
B3
61
4
5
1
B2
73
1
2
1
6
9
3
2
B3
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
B2
14
1
2
1
0
61
0
0
0
0
85
2
3
1
3
5
2
3
B6
Micheil
TSIKOVANI
GRE
0
35
0
1
0
B2
48
4
3
1
B3
85
0
0
0
4
4
1
4
B2
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
0
14
0
2
0
0
48
1
1
0
0
73
0
1
0
1
4
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A3
Anastasiya
KRAVCHENKO
UKR
0
24
2
3
1
A2
50
2
3
1
-
-
-
-
-
0
87
2
3
1
0
105
2
3
1
8
12
4
2
A2
Mehlika
OZTURK
TUR
A1
3
1
1
1
0
50
0
0
0
A5
75
2
3
1
0
104
4
4
1
7
8
3
3
A5
Georgia
GKOUGKOUDI
GRE
-
-
-
-
-
0
37
4
3
1
0
75
1
1
0
A4
94
1
1
0
A3
105
0
0
0
6
5
1
4
A1
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
0
3
0
0
0
A5
37
1
2
0
A4
63
2
3
1
A3
87
1
1
0
4
6
1
5
A4
Denisa Iuliana
FODOR
ROU
A3
24
0
0
0
-
-
-
-
-
0
63
1
1
0
0
94
2
3
1
A2
104
0
0
0
3
4
1
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A5
Asli
TUGCU
TUR
-
-
-
-
-
0
44
4
3
1
A4
69
1
1
1
5
4
2
2
A4
Agoro
PAPAVASILEIOU
GRE
A1
10
2
3
1
-
-
-
-
-
0
69
0
1
0
2
4
1
3
A1
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
POR
0
10
0
0
0
A5
44
0
0
0
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Alina
BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
UKR
0
31
4
3
1
B6
57
2
3
1
-
-
-
-
-
6
6
2
2
B3
Adina Ionela
IRIMIA
ROU
B2
31
0
0
0
-
-
-
-
-
0
81
4
4
1
4
4
1
3
B6
Christina
DEMIRKAN
GRE
-
-
-
-
-
0
57
0
0
0
B3
81
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A2
Iryna
PASICHNYK
UKR
A1
4
4
5
1
0
51
4
5
1
0
113
2
3
1
10
13
3
2
A3
Catalina
AXENTE
ROU
0
25
4
5
1
A1
38
1
1
1
A2
113
0
0
0
5
6
2
3
A1
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
GRE
0
4
0
0
0
0
38
0
1
0
0
112
1
2
1
1
3
1
4
Beste
CIVELEK ALTUG
TUR
A3
25
0
0
0
A2
51
0
0
0
A1
112
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Stefania Claudia
PRICEPUTU
ROU
0
2
1
2
1
A5
36
2
3
1
A4
62
1
1
1
A3
86
2
3
1
6
9
4
2
A2
Emine
CATALOGLU
TUR
A1
2
0
0
0
0
49
2
3
1
A5
74
2
3
1
0
100
1
2
1
5
8
3
3
A4
Liliana
COSTA DOS SANTOS
POR
A3
23
2
3
1
-
-
-
-
-
0
62
0
0
0
0
93
2
3
1
A2
100
0
0
0
4
6
2
4
A3
Tetiana
PROFATILOVA
UKR
0
23
1
1
0
A2
49
0
0
0
-
-
-
-
-
0
86
0
0
0
0
101
2
3
1
3
4
1
5
A5
Ana Nair
MARQUES DIAS
POR
-
-
-
-
-
0
36
0
0
0
0
74
1
2
0
A4
93
1
1
0
A3
101
1
2
0
3
5
0
Semi Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
September 11, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:24
1/2 Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. P. DE MATOS OLI (POR)
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
Avatar
C9
Yunus
COSKUN
TUR
September 11, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
1/2 Men's BW - 70 kg: Y. COSKUN (TUR) v. S. COMAN (ROU)
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
September 11, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 02:52
GOLD Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. Y. COSKUN (TUR)
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
Semi Final
Avatar
A1
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
September 11, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 02:25
1/2 Men's BW - 80 kg: D. KHUTSISHVILI (GEO) v. O. KAMALIAGHDAM (AZE)
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
Avatar
B2
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
September 11, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:11
1/2 Men's BW - 80 kg: V. MYKHAILOV (UKR) v. B. OKSUZ (TUR)
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
Final
Avatar
B6
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
September 11, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - 80 kg: O. KAMALIAGHDAM (AZE) v. V. MYKHAILOV (UKR)
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
Semi Final
Avatar
A5
Muhammad
INAM
PAK
September 11, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:09
1/2 Men's BW - 90 kg: M. INAM (PAK) v. O. YAKOVCHUK (UKR)
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
Avatar
B7
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
September 11, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:11
1/2 Men's BW - 90 kg: M. OZKAYA (TUR) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final
Avatar
A5
Muhammad
INAM
PAK
September 11, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - 90 kg: M. INAM (PAK) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Semi Final
Avatar
A1
Oyan
NAZARIANI
AZE
September 11, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:49
1/2 Men's BW - +90 kg: O. NAZARIANI (AZE) v. I. MALIN (UKR)
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
Avatar
B2
Mamuka
KORDZAIA
GEO
September 11, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
1/2 Men's BW - +90 kg: M. KORDZAIA (GEO) v. Z. ANWAR (PAK)
Avatar
0
Zaman
ANWAR
PAK
Final
Avatar
A1
Oyan
NAZARIANI
AZE
September 11, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - +90 kg: O. NAZARIANI (AZE) v. M. KORDZAIA (GEO)
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!
Semi Final
Avatar
A5
Asli
TUGCU
TUR
September 11, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:55
1/2 Women's BW - 70 kg: A. TUGCU (TUR) v. A. IRIMIA (ROU)
Avatar
0
Adina Ionela
IRIMIA
ROU
Avatar
B2
Alina
BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
UKR
September 11, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:33
1/2 Women's BW - 70 kg: A. BEREZHNA STA (UKR) v. A. PAPAVASILEIO (GRE)
Avatar
0
Agoro
PAPAVASILEIOU
GRE
Final
Avatar
A5
Asli
TUGCU
TUR
September 11, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 00:36
GOLD Women's BW - 70 kg: A. TUGCU (TUR) v. A. BEREZHNA STA (UKR)
Avatar
0
Alina
BEREZHNA STADNIK MAKHYNIA
UKR
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!

Results

Results
Matches
Winners
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Final 1-2
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. September 2021
5-0
4-0 by VFA - 02:52
TUR
Yunus
COSKUN
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 05, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 02:52
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
Final 3-4
POR
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
11. September 2021
0-3
0-2 by VSU - 00:43
ROU
Stefan Ionut
COMAN
WIN
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:43
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
1/2 Final
TUR
Yunus
COSKUN
WIN
11. September 2021
2-0
1-0 by VPO - 03:00
ROU
Stefan Ionut
COMAN
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
October 05, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:24
POR
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:24
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
C | Round 3
AZE
Mahal
NOVRUZOV
WIN
11. September 2021
1-1
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Yunus
COSKUN
Avatar
0
Mahal
NOVRUZOV
AZE
October 05, 2021
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
UKR
Oleksii
BORUTA
WIN
11. September 2021
4-1
4-1 by VFA1 - 02:54
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
Avatar
0
Oleksii
BORUTA
UKR
October 05, 2021
4-1
(4-1) by VFA1 - 02:54
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
B | Round 3
ROU
Stefan Ionut
COMAN
WIN
11. September 2021
3-1
2-1 by VSU1 - 00:24
GRE
Nikolaos
DASKOULIDIS
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 00:24
Avatar
0
Nikolaos
DASKOULIDIS
GRE
USA
Michael Caleb
PETERS
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:00
GRE
Lazaros
KARATHANASIS
Avatar
0
Michael Caleb
PETERS
USA
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:00
Avatar
0
Lazaros
KARATHANASIS
GRE
A | Round 3
POR
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
WIN
11. September 2021
3-0
4-0 by VFA - 00:15
UKR
Volodymyr
BURUKOV
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
October 05, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:15
Avatar
0
Volodymyr
BURUKOV
UKR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:27
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:27
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
C | Round 2
AZE
Mahal
NOVRUZOV
10. September 2021
2-2
0-1 by VPO - 03:00
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
WIN
Avatar
0
Mahal
NOVRUZOV
AZE
October 05, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
UKR
Oleksii
BORUTA
10. September 2021
0-1
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Yunus
COSKUN
WIN
Avatar
0
Oleksii
BORUTA
UKR
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
B | Round 2
ROU
Stefan Ionut
COMAN
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 00:52
GRE
Lazaros
KARATHANASIS
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:52
Avatar
0
Lazaros
KARATHANASIS
GRE
USA
Michael Caleb
PETERS
WIN
10. September 2021
3-1
2-1 by VSU1 - 01:40
GRE
Nikolaos
DASKOULIDIS
Avatar
0
Michael Caleb
PETERS
USA
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:40
Avatar
0
Nikolaos
DASKOULIDIS
GRE
A | Round 2
POR
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
WIN
10. September 2021
0-0
1-0 by VPO - 03:00
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
October 05, 2021
1-0
(0-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:41
UKR
Volodymyr
BURUKOV
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:41
Avatar
0
Volodymyr
BURUKOV
UKR
C | Round 1
TUR
Yunus
COSKUN
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 03:00
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 03:00
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
UKR
Oleksii
BORUTA
WIN
10. September 2021
0-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Mahal
NOVRUZOV
Avatar
0
Oleksii
BORUTA
UKR
October 05, 2021
1-0
(0-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mahal
NOVRUZOV
AZE
B | Round 1
GRE
Nikolaos
DASKOULIDIS
WIN
10. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
GRE
Lazaros
KARATHANASIS
Avatar
0
Nikolaos
DASKOULIDIS
GRE
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Lazaros
KARATHANASIS
GRE
USA
Michael Caleb
PETERS
10. September 2021
1-3
1-2 by VSU1 - 01:54
ROU
Stefan Ionut
COMAN
WIN
Avatar
0
Michael Caleb
PETERS
USA
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:54
Avatar
0
Stefan Ionut
COMAN
ROU
A | Round 1
UKR
Volodymyr
BURUKOV
10. September 2021
0-3
0-4 by VFA - 00:51
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
WIN
Avatar
0
Volodymyr
BURUKOV
UKR
October 05, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:51
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
10. September 2021
5-1
4-1 by VFA1 - 02:01
POR
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 05, 2021
4-1
(5-1) by VFA1 - 02:01
Avatar
0
Pedro Miguel
DE MATOS OLIVEIRA DE MORAIS CA
POR
Final 1-2
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
11. September 2021
0-1
0-1 by VPO - 03:00
UKR
Vasyl
MYKHAILOV
WIN
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
Final 3-4
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
11. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Buluthan
OKSUZ
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
1/2 Final
UKR
Vasyl
MYKHAILOV
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:11
TUR
Buluthan
OKSUZ
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:11
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
11. September 2021
0-4
0-4 by VFA - 02:25
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 05, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 02:25
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
B | Round 3
ROU
Vasile Madalin
MINZALA
11. September 2021
0-5
0-4 by VFA - 02:03
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
Avatar
0
Vasile Madalin
MINZALA
ROU
October 05, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 02:03
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
UKR
Vasyl
MYKHAILOV
WIN
11. September 2021
0-0
1-0 by VIN - 00:01
BRA
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
October 05, 2021
1-0
(0-0) by VIN - 00:01
Avatar
0
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
BRA
A | Round 3
GRE
Alexandros
TSANTIKIDIS
WIN
11. September 2021
0-0
1-0 by VIN - 00:00
GRE
Kyriakos
SOTIRIADIS
Avatar
0
Alexandros
TSANTIKIDIS
GRE
October 05, 2021
1-0
(0-0) by VIN
Avatar
0
Kyriakos
SOTIRIADIS
GRE
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
11. September 2021
2-2
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Buluthan
OKSUZ
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 05, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
B | Round 2
ROU
Vasile Madalin
MINZALA
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 00:26
BRA
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
Avatar
0
Vasile Madalin
MINZALA
ROU
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:26
Avatar
0
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
BRA
UKR
Vasyl
MYKHAILOV
WIN
10. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
A | Round 2
GRE
Alexandros
TSANTIKIDIS
10. September 2021
1-3
1-2 by VSU1 - 03:00
TUR
Buluthan
OKSUZ
WIN
Avatar
0
Alexandros
TSANTIKIDIS
GRE
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 03:00
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
10. September 2021
2-0
1-0 by VPO - 03:00
GRE
Kyriakos
SOTIRIADIS
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 05, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Kyriakos
SOTIRIADIS
GRE
B | Round 1
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 00:44
BRA
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:44
Avatar
0
Fabio
DE OLIVEIRA SANTOS
BRA
UKR
Vasyl
MYKHAILOV
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:45
ROU
Vasile Madalin
MINZALA
Avatar
0
Vasyl
MYKHAILOV
UKR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:45
Avatar
0
Vasile Madalin
MINZALA
ROU
A | Round 1
GRE
Kyriakos
SOTIRIADIS
10. September 2021
0-3
0-2 by VSU - 01:08
TUR
Buluthan
OKSUZ
WIN
Avatar
0
Kyriakos
SOTIRIADIS
GRE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:08
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
10. September 2021
3-1
2-1 by VSU1 - 02:13
GRE
Alexandros
TSANTIKIDIS
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:13
Avatar
0
Alexandros
TSANTIKIDIS
GRE
KnockOut
GRE
Georgios
KOUGIOUMTSIDIS
10. September 2021
2-3
1-2 by VSU1 - 02:54
TUR
Buluthan
OKSUZ
WIN
Avatar
0
Georgios
KOUGIOUMTSIDIS
GRE
October 05, 2021
2-1
(3-2) by VSU1 - 02:54
Avatar
0
Buluthan
OKSUZ
TUR
Final 1-2
PAK
Muhammad
INAM
WIN
11. September 2021
2-2
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 05, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final 3-4
UKR
Oleksii
YAKOVCHUK
11. September 2021
1-3
1-2 by VSU1 - 01:27
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
WIN
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:27
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
1/2 Final
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
11. September 2021
1-3
1-2 by VSU1 - 01:11
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:11
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
PAK
Muhammad
INAM
WIN
11. September 2021
3-1
2-1 by VSU1 - 02:09
UKR
Oleksii
YAKOVCHUK
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:09
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
B | Round 3
UKR
Oleksii
YAKOVCHUK
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:09
GRE
Micheil
TSIKOVANI
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:09
Avatar
0
Micheil
TSIKOVANI
GRE
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
11. September 2021
1-2
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
WIN
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
October 05, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
A | Round 3
ROU
Mihai Nicolae
PALAGHIA
11. September 2021
0-3
0-2 by VSU - 01:04
PAK
Muhammad
INAM
WIN
Avatar
0
Mihai Nicolae
PALAGHIA
ROU
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:04
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
11. September 2021
1-3
1-2 by VSU1 - 02:10
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:10
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
B | Round 2
UKR
Oleksii
YAKOVCHUK
10. September 2021
0-5
0-4 by VFA - 01:32
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
WIN
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
October 05, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 01:32
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
10. September 2021
1-3
1-4 by VFA1 - 01:38
GRE
Micheil
TSIKOVANI
WIN
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
October 05, 2021
4-1
(3-1) by VFA1 - 01:38
Avatar
0
Micheil
TSIKOVANI
GRE
A | Round 2
ROU
Mihai Nicolae
PALAGHIA
10. September 2021
2-3
1-2 by VSU1 - 02:09
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Mihai Nicolae
PALAGHIA
ROU
October 05, 2021
2-1
(3-2) by VSU1 - 02:09
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
10. September 2021
0-1
0-1 by VPO - 03:00
PAK
Muhammad
INAM
WIN
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
B | Round 1
GRE
Micheil
TSIKOVANI
10. September 2021
1-2
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
WIN
Avatar
0
Micheil
TSIKOVANI
GRE
October 05, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
10. September 2021
2-2
0-1 by VPO - 03:00
UKR
Oleksii
YAKOVCHUK
WIN
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
October 05, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
Avatar
0
Oleksii
YAKOVCHUK
UKR
A | Round 1
PAK
Muhammad
INAM
WIN
10. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
10. September 2021
2-0
1-0 by VPO - 03:00
ROU
Mihai Nicolae
PALAGHIA
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 05, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mihai Nicolae
PALAGHIA
ROU
KnockOut
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:11
GRE
Georgios
TSAKNAKIS
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:11
Avatar
0
Georgios
TSAKNAKIS
GRE
Final 1-2
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
11. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
GEO
Mamuka
KORDZAIA
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
Final 3-4
UKR
Ivan
MALIN
11. September 2021
1-2
0-1 by VPO - 03:00
PAK
Zaman
ANWAR
WIN
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
October 05, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Zaman
ANWAR
PAK
1/2 Final
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
11. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
PAK
Zaman
ANWAR
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Zaman
ANWAR
PAK
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:49
UKR
Ivan
MALIN
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:49
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
B | Round 3
UKR
Ivan
MALIN
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 01:46
GRE
Achilleas
CHRYSIDIS
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:46
Avatar
0
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 00:43
GRE
Konstantinos
FOTIADIS
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:43
Avatar
0
Konstantinos
FOTIADIS
GRE
A | Round 3
ROU
Vasile Vlad
CARAS
11. September 2021
0-0
0-1 by VIN - 00:00
TUR
Hidayet
KURT
WIN
Avatar
0
Vasile Vlad
CARAS
ROU
October 05, 2021
1-0
(0-0) by VIN
Avatar
0
Hidayet
KURT
TUR
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
11. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:38
PAK
Zaman
ANWAR
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:38
Avatar
0
Zaman
ANWAR
PAK
B | Round 2
UKR
Ivan
MALIN
WIN
10. September 2021
3-1
2-1 by VSU1 - 01:24
GRE
Konstantinos
FOTIADIS
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
October 05, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:24
Avatar
0
Konstantinos
FOTIADIS
GRE
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 00:34
GRE
Achilleas
CHRYSIDIS
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:34
Avatar
0
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
A | Round 2
ROU
Vasile Vlad
CARAS
10. September 2021
0-3
0-2 by VSU - 01:31
PAK
Zaman
ANWAR
WIN
Avatar
0
Vasile Vlad
CARAS
ROU
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:31
Avatar
0
Zaman
ANWAR
PAK
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
10. September 2021
3-0
2-0 by VSU - 02:31
TUR
Hidayet
KURT
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:31
Avatar
0
Hidayet
KURT
TUR
B | Round 1
GRE
Achilleas
CHRYSIDIS
10. September 2021
0-3
0-2 by VSU - 01:53
GRE
Konstantinos
FOTIADIS
WIN
Avatar
0
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
October 05, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:53
Avatar
0
Konstantinos
FOTIADIS
GRE
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
10. September 2021
1-0
1-0 by VPO - 03:00
UKR
Ivan
MALIN
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 05, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ivan
MALIN
UKR
A | Round 1
TUR
Hidayet
KURT
10. September 2021
1-5
1-4 by VFA1 - 02:35
PAK
Zaman
ANWAR
WIN
Avatar
0
Hidayet
KURT
TUR