Skip to main content

Turkey - Ortaca - Sarigerme Beach

2022 Stop 1

28-29 May 2022

Info

Season Opener by the Aegean Sea

The place of the coronation of beach wrestling’s world champions in 2018 is back on the map for 2022. Returning to the good memories on Turkish sand, the new season will kick off on Sarigerme Beach as the athletes take to the beach for the first time in 2022 as fit as ever before in the Series’ most intense year yet. 

Download the official program

Download the final book

Participants

Participants
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
AZE
70 kg
Rubail
IBRAHIMLI
70 kg
AZE
70 kg
Rubail IBRAHIMLI
Rubail
IBRAHIMLI
FRA
70 kg
Quentin Jean-René
STICKER
70 kg
FRA
70 kg
Quentin Jean-René STICKER
Quentin Jean-René
STICKER
4
1
GEO
70 kg
Levan
KELEKHSASHVILI
70 kg
GEO
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
4
1
2
TUR
70 kg
Yunus
COSKUN
70 kg
TUR
70 kg
Yunus COSKUN
Yunus
COSKUN
Season Medals
2
TUR
70 kg
Fatih
ONALAN
70 kg
TUR
70 kg
Fatih ONALAN
Fatih
ONALAN
1
IND
70 kg
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
70 kg
IND
70 kg
Raviraj Dharmraj CHAVAN
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
Season Medals
1
4
AZE
70 kg
Ramiz
HASANOV
70 kg
AZE
70 kg
Ramiz HASANOV
Ramiz
HASANOV
Season Medals
4
TJK
70 kg
Muhammadjon
NAIMOV
70 kg
TJK
70 kg
Muhammadjon NAIMOV
Muhammadjon
NAIMOV
1
4
AZE
80 kg
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
80 kg
AZE
80 kg
Omid Abdolali KAMALIAGHDAM
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
Season Medals
1
4
GEO
80 kg
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
80 kg
GEO
80 kg
Zurabi ERBOTSONASHVILI
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
IND
80 kg
Samir Innus
SHAIKH
80 kg
IND
80 kg
Samir Innus SHAIKH
Samir Innus
SHAIKH
2
HUN
80 kg
Csaba
VIDA
80 kg
HUN
80 kg
Csaba VIDA
Csaba
VIDA
Season Medals
2
TJK
80 kg
Somonjon
IKROMOV
80 kg
TJK
80 kg
Somonjon IKROMOV
Somonjon
IKROMOV
3
1
GEO
80 kg
Nika
KENTCHADZE
80 kg
GEO
80 kg
Nika KENTCHADZE
Nika
KENTCHADZE
Season Medals
3
1
TUR
80 kg
Hasan Emin
GURBUZ
80 kg
TUR
80 kg
Hasan Emin GURBUZ
Hasan Emin
GURBUZ
FRA
80 kg
Clement
GONZALES
80 kg
FRA
80 kg
Clement GONZALES
Clement
GONZALES
UKR
80 kg
Mukhammed
ALIIEV
80 kg
UKR
80 kg
Mukhammed ALIIEV
Mukhammed
ALIIEV
GRE
80 kg
Christos
CHRISTOFORIDIS
80 kg
GRE
80 kg
Christos CHRISTOFORIDIS
Christos
CHRISTOFORIDIS
FRA
80 kg
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
80 kg
FRA
80 kg
Yvan Brandon GUIADEM KAMDEM
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
TUR
80 kg
Mert
CIKMAZ
80 kg
TUR
80 kg
Mert CIKMAZ
Mert
CIKMAZ
FRA
80 kg
Hugo Jose Fabien
CUENOT
80 kg
FRA
80 kg
Hugo Jose Fabien CUENOT
Hugo Jose Fabien
CUENOT
3
1
1
AZE
90 kg
Ibrahim
YUSUBOV
90 kg
AZE
90 kg
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
3
1
1
1
PAK
90 kg
Muhammad
INAM
90 kg
PAK
90 kg
Muhammad INAM
Muhammad
INAM
Season Medals
1
1
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi
OZKAYA
90 kg
TUR
90 kg
Mahmut Seyfi OZKAYA
Mahmut Seyfi
OZKAYA
Season Medals
1
1
3
GEO
90 kg
Davit
KHUTSISHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
1
3
1
HUN
90 kg
Patrik
PUESPOEKI
90 kg
HUN
90 kg
Patrik PUESPOEKI
Patrik
PUESPOEKI
Season Medals
1
2
GEO
90 kg
Dato
PIRUZASHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Dato PIRUZASHVILI
Dato
PIRUZASHVILI
Season Medals
2
FRA
90 kg
Samuel Jonathan Thomas
LYCURGUE
90 kg
FRA
90 kg
Samuel Jonathan Thomas LYCURGUE
Samuel Jonathan Thomas
LYCURGUE
TUR
90 kg
Haci Abdullah
DILEK
90 kg
TUR
90 kg
Haci Abdullah DILEK
Haci Abdullah
DILEK
IND
90 kg
Robin
SINGH
90 kg
IND
90 kg
Robin SINGH
Robin
SINGH
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon
MAYRAND
90 kg
FRA
90 kg
Mathis Damien Leon MAYRAND
Mathis Damien Leon
MAYRAND
1
AZE
+90 kg
Oyan
NAZARIANI
+90 kg
AZE
+90 kg
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
1
2
2
1
GEO
+90 kg
Mamuka
KORDZAIA
+90 kg
GEO
+90 kg
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
2
1
GRE
+90 kg
Achilleas
CHRYSIDIS
+90 kg
GRE
+90 kg
Achilleas CHRYSIDIS
Achilleas
CHRYSIDIS
1
TUR
+90 kg
Hidayet
KURT
+90 kg
TUR
+90 kg
Hidayet KURT
Hidayet
KURT
Season Medals
1
TJK
+90 kg
Farkhod
ANAKULOV
+90 kg
TJK
+90 kg
Farkhod ANAKULOV
Farkhod
ANAKULOV
IND
+90 kg
Sumit
GULIA
+90 kg
IND
+90 kg
Sumit GULIA
Sumit
GULIA
AZE
+90 kg
Jamal
FEYZIYEV
+90 kg
AZE
+90 kg
Jamal FEYZIYEV
Jamal
FEYZIYEV
1
GRE
+90 kg
Rafail
GKIRNIS
+90 kg
GRE
+90 kg
Rafail GKIRNIS
Rafail
GKIRNIS
Season Medals
1
2
1
TUR
+90 kg
Fatih
YASARLI
+90 kg
TUR
+90 kg
Fatih YASARLI
Fatih
YASARLI
Season Medals
2
1
4
ROU
50 kg
Stefania Claudia
PRICEPUTU
50 kg
ROU
50 kg
Stefania Claudia PRICEPUTU
Stefania Claudia
PRICEPUTU
Season Medals
4
1
2
TUR
50 kg
Emine
CATALOGLU
50 kg
TUR
50 kg
Emine CATALOGLU
Emine
CATALOGLU
Season Medals
1
2
MAR
50 kg
Imane
BOUJNANE
50 kg
MAR
50 kg
Imane BOUJNANE
Imane
BOUJNANE
TUR
50 kg
Aysun
SEVINGEN
50 kg
TUR
50 kg
Aysun SEVINGEN
Aysun
SEVINGEN
1
HUN
50 kg
Bianka
RECZI
50 kg
HUN
50 kg
Bianka RECZI
Bianka
RECZI
Season Medals
1
1
IND
50 kg
Nisha
TOMAR
50 kg
IND
50 kg
Nisha TOMAR
Nisha
TOMAR
Season Medals
1
TUR
60 kg
Eda
TEKIN
60 kg
TUR
60 kg
Eda TEKIN
Eda
TEKIN
KAZ
60 kg
Assema
KAIBULLAYEVA
60 kg
KAZ
60 kg
Assema KAIBULLAYEVA
Assema
KAIBULLAYEVA
FRA
60 kg
Lilou
DUPINAY
60 kg
FRA
60 kg
Lilou DUPINAY
Lilou
DUPINAY
1
HUN
60 kg
Nikolett
SZABO
60 kg
HUN
60 kg
Nikolett SZABO
Nikolett
SZABO
Season Medals
1
FRA
60 kg
Gaelle Paquita Maravilla
RUIZ
60 kg
FRA
60 kg
Gaelle Paquita Maravilla RUIZ
Gaelle Paquita Maravilla
RUIZ
3
1
UKR
60 kg
Iryna
KHARIV
60 kg
UKR
60 kg
Iryna KHARIV
Iryna
KHARIV
Season Medals
3
1
TUR
60 kg
Esmanur
EREN
60 kg
TUR
60 kg
Esmanur EREN
Esmanur
EREN
MAR
60 kg
Nisrine
HAMMAS
60 kg
MAR
60 kg
Nisrine HAMMAS
Nisrine
HAMMAS
1
IND
60 kg
Preeti
PREETI
60 kg
IND
60 kg
Preeti PREETI
Preeti
PREETI
Season Medals
1
2
1
UKR
60 kg
Daria
MEDVETSKA
60 kg
UKR
60 kg
Daria MEDVETSKA
Daria
MEDVETSKA
Season Medals
2
1
1
ROU
60 kg
Elena Simona
IONESCU
60 kg
ROU
60 kg
Elena Simona IONESCU
Elena Simona
IONESCU
Season Medals
1
1
ROU
70 kg
Adina Ionela
IRIMIA
70 kg
ROU
70 kg
Adina Ionela IRIMIA
Adina Ionela
IRIMIA
Season Medals
1
1
1
1
TUR
70 kg
Hatice Ece
TEKIN
70 kg
TUR
70 kg
Hatice Ece TEKIN
Hatice Ece
TEKIN
Season Medals
1
1
1
TUR
70 kg
Ozlem
SIMSEK
70 kg
TUR
70 kg
Ozlem SIMSEK
Ozlem
SIMSEK
FRA
70 kg
Caroline Madeleine Colette
BARBEY
70 kg
FRA
70 kg
Caroline Madeleine Colette BARBEY
Caroline Madeleine Colette
BARBEY
1
HUN
70 kg
Viktoria
FELHO
70 kg
HUN
70 kg
Viktoria FELHO
Viktoria
FELHO
Season Medals
1
IND
70 kg
Monika
MONIKA
70 kg
IND
70 kg
Monika MONIKA
Monika
MONIKA
1
1
UKR
70 kg
Yuliia
KREMEZNA MALYK
70 kg
UKR
70 kg
Yuliia KREMEZNA MALYK
Yuliia
KREMEZNA MALYK
Season Medals
1
1
MAR
70 kg
Atika
EL ASLA
70 kg
MAR
70 kg
Atika EL ASLA
Atika
EL ASLA
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
+70 kg
GRE
+70 kg
Aikaterini Eirini PITSIAVA
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
3
GRE
+70 kg
Stefania
ZACHEILA
+70 kg
GRE
+70 kg
Stefania ZACHEILA
Stefania
ZACHEILA
Season Medals
3
4
ROU
+70 kg
Catalina
AXENTE
+70 kg
ROU
+70 kg
Catalina AXENTE
Catalina
AXENTE
Season Medals
4
1
IND
+70 kg
Pooja
POOJA
+70 kg
IND
+70 kg
Pooja POOJA
Pooja
POOJA
Season Medals
1
1
2
UKR
+70 kg
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
+70 kg
UKR
+70 kg
Liudmyla PAVLOVETS TYCHYNA
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
Season Medals
1
2
TUR
+70 kg
Aysegul
OZBEGE
+70 kg
TUR
+70 kg
Aysegul OZBEGE
Aysegul
OZBEGE
TUR
+70 kg
Havva
DURAN
+70 kg
TUR
+70 kg
Havva DURAN
Havva
DURAN

Draw

Draw
Group Stage
Finals
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
Fatih
YASARLI
TUR
A5
37
2
3
1
A4
53
2
3
1
A1
83
1
1
1
5
7
3
2
A1
Mamuka
KORDZAIA
GEO
0
18
2
3
1
0
68
1
1
1
0
83
0
0
0
3
4
2
3
A4
Achilleas
CHRYSIDIS
GRE
A1
18
0
0
0
0
53
0
0
0
0
99
1
1
1
1
1
1
4
Rafail
GKIRNIS
GRE
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
A5
Farkhod
ANAKULOV
TJK
0
37
0
0
0
A1
68
0
0
0
A4
99
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B3
Hidayet
KURT
TUR
B2
19
1
1
0
0
54
4
4
1
0
100
4
4
1
9
9
2
2
B2
Oyan
NAZARIANI
AZE
0
19
2
3
1
0
69
2
3
1
0
84
0
0
0
4
6
2
3
Jamal
FEYZIYEV
AZE
B6
38
2
3
1
B3
54
1
1
0
B2
84
1
1
1
4
5
2
4
B6
Sumit
GULIA
IND
0
38
0
0
0
B2
69
0
0
0
B3
100
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
0
23
4
3
1
0
39
1
2
1
0
85
2
3
1
7
8
3
2
A5
Fatih
ONALAN
TUR
0
5
2
3
1
A1
39
0
0
0
A4
70
1
2
1
3
5
2
3
A4
Rubail
IBRAHIMLI
AZE
A1
23
1
1
0
0
55
4
4
1
0
70
0
1
0
5
6
1
4
Muhammadjon
NAIMOV
TJK
A5
5
0
0
0
A4
55
0
0
0
A1
85
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B6
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
0
6
2
3
1
B2
40
2
3
1
B3
71
2
3
1
6
9
3
2
Ramiz
HASANOV
AZE
B6
6
0
0
0
B3
56
2
3
1
B2
86
2
3
1
4
6
2
3
B2
Yunus
COSKUN
TUR
0
24
1
1
1
0
40
1
1
0
0
86
1
1
0
3
3
1
4
B3
Quentin Jean-René
STICKER
FRA
B2
24
0
1
0
0
56
0
0
0
0
71
0
0
0
0
1
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A6
Nika
KENCHADZE
GEO
A1
11
2
3
1
0
46
1
2
1
0
92
2
3
1
5
8
3
2
A1
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
0
11
1
2
0
0
61
2
3
1
0
76
4
4
1
7
9
2
3
A7
Hasan Emin
GURBUZ
TUR
0
30
1
2
1
A1
61
1
1
0
A6
92
1
1
0
3
4
1
4
Mert
CIKMAZ
TUR
A7
30
0
1
0
A6
46
0
0
0
A1
76
0
0
0
0
1
0
5
Hugo Jose Fabien
CUENOT
FRA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B5
Somonjon
IKROMOV
TJK
B2
12
1
1
1
0
47
4
3
1
0
93
2
3
1
7
7
3
2
B2
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
GEO
0
12
0
1
0
0
62
2
3
1
0
77
2
3
1
4
7
2
3
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
FRA
B8
31
2
3
1
B5
47
0
0
0
B2
77
0
0
0
2
3
1
4
B8
Clement
GONZALES
FRA
0
31
0
0
0
B2
62
1
1
0
B5
93
0
0
0
1
1
0
Group C
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
C4
Csaba
VIDA
HUN
C3
13
4
3
1
0
48
4
4
1
0
94
4
3
1
12
10
3
2
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
C9
32
4
3
1
C4
48
0
0
0
C3
78
0
0
0
4
3
1
3
C3
Samir Innus
SHAIKH
IND
0
13
0
0
0
0
63
1
2
0
0
78
2
3
1
3
5
1
4
C9
Mukhammed
ALIIEV
UKR
0
32
0
0
0
C3
63
2
3
1
C4
94
1
1
0
3
4
1
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A5
Patrik
PUESPOEKI
HUN
0
35
1
1
0
A1
66
1
2
1
A4
97
1
1
1
3
4
2
2
A1
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
0
16
2
3
1
0
66
0
2
0
0
81
2
3
1
4
8
2
3
A4
KHUTSISHVILI
DAVID
GEO
A1
16
0
0
0
0
51
1
2
1
0
97
0
0
0
1
2
1
4
Robin
SINGH
IND
A5
35
2
3
1
A4
51
0
0
0
A1
81
0
0
0
2
3
1
5
Mathis Damien Leon
MAYRAND
FRA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Muhammad
INAM
PAK
0
17
1
2
1
0
67
1
1
1
0
82
1
1
1
3
4
3
2
B3
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
B2
17
0
1
0
0
52
0
1
0
0
98
2
3
1
2
5
1
3
B6
Dato
PIRUZASHVILI
GEO
0
36
1
2
1
B2
67
0
0
0
B3
98
0
0
0
1
2
1
4
Haci Abdullah
DILEK
TUR
B6
36
0
0
0
B3
52
1
1
1
B2
82
0
0
0
1
1
1
5
Samuel Jonathan Thomas
LYCURGUE
FRA
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Adina Ionela
IRIMIA
ROU
0
25
2
3
1
0
41
2
3
1
0
87
2
3
1
6
9
3
2
A5
Viktoria
FELHO
HUN
0
7
2
3
1
A1
41
0
0
0
A4
72
2
3
1
4
6
2
3
Atika
EL ASLA
MAR
A5
7
0
0
0
A4
57
2
3
1
A1
87
1
1
0
3
4
1
4
A4
Caroline Madeleine Colette
BARBEY
FRA
A1
25
0
0
0
0
57
1
2
0
0
72
0
0
0
1
2
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Hatice Ece
TEKIN
TUR
0
26
2
3
1
0
42
2
3
1
0
88
1
2
1
5
8
3
2
B3
Ozlem
SIMSEK
TUR
B2
26
0
0
0
0
58
4
3
1
0
73
0
0
0
4
3
1
3
B6
Monika
MONIKA
IND
0
8
0
1
0
B2
42
1
1
0
B3
73
2
3
1
3
5
1
4
Yuliia
KREMEZNA MALYK
UKR
B6
8
1
2
1
B3
58
1
1
0
B2
88
0
1
0
2
4
1
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A4
Nikolett
SZABO
HUN
A1
14
0
0
0
0
49
2
3
1
0
95
4
3
1
6
6
2
2
Elena Simona
IONESCU
ROU
A5
33
2
3
1
A4
49
0
0
0
A1
79
2
3
1
4
6
2
3
A1
Eda
TEKIN
TUR
0
14
1
1
1
0
64
1
2
1
0
79
1
1
0
3
4
2
4
A5
Gaëlle Paquita Maravilla
RUIZ
FRA
0
33
1
1
0
A1
64
0
1
0
A4
95
0
0
0
1
2
0
5
Daria
MEDVETSKA
UKR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B6
Iryna
CHYKHRADZE
UKR
0
34
4
3
1
B2
65
2
3
1
B3
96
2
3
1
8
9
3
2
Preeti
PREETI
IND
B6
34
0
0
0
B3
50
2
3
1
B2
80
1
2
1
3
5
2
3
B2
Assema
KAIBULLAYEVA
KAZ
0
15
2
3
1
0
65
0
0
0
0
80
0
1
0
2
4
1
4
Esmanur
EREN
TUR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
5
Nisrine
HAMMAS
MAR
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
6
B3
Lilou
DUPINAY
FRA
B2
15
0
0
0
0
50
0
0
0
0
96
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Catalina
AXENTE
ROU
0
27
1
1
1
A5
43
1
2
1
-
-
-
-
-
2
3
2
2
A4
Pooja
POOJA
IND
A1
27
0
0
0
-
-
-
-
-
0
89
1
2
1
1
2
1
3
A5
Liudmyla
PAVLOVETS TYCHYNA
UKR
-
-
-
-
-
0
43
0
0
0
A4
89
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B3
Stefania
ZACHEILA
GRE
B2
9
2
3
1
0
44
1
1
1
0
90
1
1
1
4
5
3
2
B6
Aysegul
OZBEGE
TUR
0
28
1
1
1
B2
59
1
0
1
B3
90
0
0
0
2
1
2
3
B2
Aikaterini Eirini
PITSIAVA
GRE
0
9
0
0
0
0
59
0
0
0
0
74
1
2
1
1
2
1
4
Havva
DURAN
TUR
B6
28
0
0
0
B3
44
0
0
0
B2
74
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Stefania Claudia
PRICEPUTU
ROU
0
10
2
3
1
A5
60
4
4
1
-
-
-
-
-
6
7
2
2
A5
Bianka
RECZI
HUN
-
-
-
-
-
0
60
0
0
0
A4
75
4
4
1
4
4
1
3
A4
Aysun
SEVINGEN
TUR
A1
10
0
0
0
-
-
-
-
-
0
75
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Emine
CATALOGLU
TUR
0
29
2
3
1
B6
45
1
2
1
-
-
-
-
-
3
5
2
2
B6
Nisha
TOMAR
IND
-
-
-
-
-
0
45
0
0
0
B3
91
2
3
1
2
3
1
3
B3
Imane
BOUJNANE
MAR
B2
29
0
0
0
-
-
-
-
-
0
91
0
0
0
0
0
0
Semi Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:38
1/2 Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. R. HASANOV (AZE)
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
Avatar
B6
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:46
1/2 Men's BW - 70 kg: R. CHAVAN (IND) v. F. ONALAN (TUR)
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
May 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:34
GOLD Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. R. CHAVAN (IND)
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
Semi Final
Avatar
A6
Nika
KENCHADZE
GEO
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:42
1/2 Men's BW - 80 kg: N. KENCHADZE (GEO) v. O. KAMALIAGHDAM (AZE)
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
Avatar
C4
Csaba
VIDA
HUN
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU
1/2 Men's BW - 80 kg: C. VIDA (HUN) v. S. IKROMOV (TJK)
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
Final
Avatar
A6
Nika
KENCHADZE
GEO
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:54
GOLD Men's BW - 80 kg: N. KENCHADZE (GEO) v. C. VIDA (HUN)
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
Semi Final
Avatar
A5
Patrik
PUESPOEKI
HUN
May 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO
1/2 Men's BW - 90 kg: P. PUESPOEKI (HUN) v. M. OZKAYA (TUR)
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
Avatar
B2
Muhammad
INAM
PAK
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU
1/2 Men's BW - 90 kg: M. INAM (PAK) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final
Avatar
A5
Patrik
PUESPOEKI
HUN
May 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - 90 kg: P. PUESPOEKI (HUN) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Semi Final
Avatar
A9
Fatih
YASARLI
TUR
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:13
1/2 Men's BW - +90 kg: F. YASARLI (TUR) v. O. NAZARIANI (AZE)
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
Avatar
B3
Hidayet
KURT
TUR
May 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
1/2 Men's BW - +90 kg: H. KURT (TUR) v. M. KORDZAIA (GEO)
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
Final
Avatar
A9
Fatih
YASARLI
TUR
May 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - +90 kg: F. YASARLI (TUR) v. H. KURT (TUR)
Avatar
0
Hidayet
KURT
TUR
Semi Final
Avatar
A1
Stefania Claudia
PRICEPUTU
ROU
May 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
1/2 Women's BW - 50 kg: S. PRICEPUTU (ROU) v. N. TOMAR (IND)
Avatar
0
Nisha
TOMAR
IND
Avatar
B2
Emine
CATALOGLU
TUR
May 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
1/2 Women's BW - 50 kg: E. CATALOGLU (TUR) v. B. RECZI (HUN)
Avatar
0
Bianka
RECZI
HUN
Final
Avatar
A1
Stefania Claudia
PRICEPUTU
ROU
May 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
GOLD Women's BW - 50 kg: S. PRICEPUTU (ROU) v. E. CATALOGLU (TUR)
Avatar
0
Emine
CATALOGLU
TUR
Semi Final
Avatar
A4
Nikolett
SZABO
HUN
May 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
1/2 Women's BW - 60 kg: N. SZABO (HUN) v. P. PREETI (IND)
Avatar
0
Preeti
PREETI
IND
Avatar
B6
Iryna
CHYKHRADZE
UKR
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:03
1/2 Women's BW - 60 kg: I. CHYKHRADZE (UKR) v. E. IONESCU (ROU)
Avatar
0
Elena Simona
IONESCU
ROU
Final
Avatar
B9
Preeti
PREETI
IND
May 29, 2022
4-1
(5-1) by VFA1 - 02:40
GOLD Women's BW - 60 kg: P. PREETI (IND) v. I. CHYKHRADZE (UKR)
Avatar
0
Iryna
CHYKHRADZE
UKR
Semi Final
Avatar
A1
Adina Ionela
IRIMIA
ROU
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:47
1/2 Women's BW - 70 kg: A. IRIMIA (ROU) v. O. SIMSEK (TUR)
Avatar
0
Ozlem
SIMSEK
TUR
Avatar
B2
Hatice Ece
TEKIN
TUR
May 29, 2022
4-0
(4-0) by VFA - 00:54
1/2 Women's BW - 70 kg: H. TEKIN (TUR) v. V. FELHO (HUN)
Avatar
0
Viktoria
FELHO
HUN
Final
Avatar
A1
Adina Ionela
IRIMIA
ROU
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:53
GOLD Women's BW - 70 kg: A. IRIMIA (ROU) v. V. FELHO (HUN)
Avatar
0
Viktoria
FELHO
HUN
Semi Final
Avatar
A1
Catalina
AXENTE
ROU
May 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:13
1/2 Women's BW - +70 kg: C. AXENTE (ROU) v. A. OZBEGE (TUR)
Avatar
0
Aysegul
OZBEGE
TUR
Avatar
B3
Stefania
ZACHEILA
GRE
May 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:24
1/2 Women's BW - +70 kg: S. ZACHEILA (GRE) v. P. POOJA (IND)
Avatar
0
Pooja
POOJA
IND
Final
Avatar
A1
Catalina
AXENTE
ROU
May 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
GOLD Women's BW - +70 kg: C. AXENTE (ROU) v. P. POOJA (IND)
Avatar
0
Pooja
POOJA
IND

Results

Results
Matches
Winners
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Final 1-2
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
29. May 2022
1-3
1-2 by VSU1 - 01:34
IND
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
WIN
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:34
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
Final 3-4
AZE
Ramiz
HASANOV
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:41
TUR
Fatih
ONALAN
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:41
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
1/2 Final
IND
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:46
TUR
Fatih
ONALAN
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:46
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 02:38
AZE
Ramiz
HASANOV
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:38
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
B | Round 3
FRA
Quentin Jean-René
STICKER
29. May 2022
0-3
0-2 by VSU - 01:07
IND
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
WIN
Avatar
0
Quentin Jean-René
STICKER
FRA
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:07
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
TUR
Yunus
COSKUN
29. May 2022
1-3
1-2 by VSU1 - 02:05
AZE
Ramiz
HASANOV
WIN
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:05
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
A | Round 3
AZE
Rubail
IBRAHIMLI
29. May 2022
1-2
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Fatih
ONALAN
WIN
Avatar
0
Rubail
IBRAHIMLI
AZE
July 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:19
TJK
Muhammadjon
NAIMOV
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:19
Avatar
0
Muhammadjon
NAIMOV
TJK
B | Round 2
FRA
Quentin Jean-René
STICKER
28. May 2022
0-3
0-2 by VSU - 01:16
AZE
Ramiz
HASANOV
WIN
Avatar
0
Quentin Jean-René
STICKER
FRA
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:16
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
TUR
Yunus
COSKUN
28. May 2022
1-3
1-2 by VSU1 - 02:38
IND
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
WIN
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:38
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
A | Round 2
AZE
Rubail
IBRAHIMLI
WIN
28. May 2022
4-0
4-0 by VFA - 00:18
TJK
Muhammadjon
NAIMOV
Avatar
0
Rubail
IBRAHIMLI
AZE
July 29, 2022
4-0
(4-0) by VFA - 00:18
Avatar
0
Muhammadjon
NAIMOV
TJK
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
28. May 2022
2-0
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Fatih
ONALAN
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
July 29, 2022
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
B | Round 1
IND
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
WIN
28. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 02:00
AZE
Ramiz
HASANOV
Avatar
0
Raviraj Dharmraj
CHAVAN
IND
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:00
Avatar
0
Ramiz
HASANOV
AZE
TUR
Yunus
COSKUN
WIN
28. May 2022
1-1
1-0 by VPO - 03:00
FRA
Quentin Jean-René
STICKER
Avatar
0
Yunus
COSKUN
TUR
July 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Quentin Jean-René
STICKER
FRA
A | Round 1
TUR
Fatih
ONALAN
WIN
28. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 00:18
TJK
Muhammadjon
NAIMOV
Avatar
0
Fatih
ONALAN
TUR
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 00:18
Avatar
0
Muhammadjon
NAIMOV
TJK
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
28. May 2022
3-1
4-1 by VFA1 - 01:16
AZE
Rubail
IBRAHIMLI
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
July 29, 2022
4-1
(3-1) by VFA1 - 01:16
Avatar
0
Rubail
IBRAHIMLI
AZE
Final 1-2
GEO
Nika
KENCHADZE
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:54
HUN
Csaba
VIDA
Avatar
0
Nika
KENCHADZE
GEO
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:54
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
Final 3-4
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 00:20
TJK
Somonjon
IKROMOV
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 00:20
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
1/2 Final
HUN
Csaba
VIDA
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 00:00
TJK
Somonjon
IKROMOV
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
GEO
Nika
KENCHADZE
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:42
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
Avatar
0
Nika
KENCHADZE
GEO
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:42
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
C | Round 3
HUN
Csaba
VIDA
WIN
29. May 2022
3-1
4-1 by VFA1 - 00:24
UKR
Mukhammed
ALIIEV
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
July 29, 2022
4-1
(3-1) by VFA1 - 00:24
Avatar
0
Mukhammed
ALIIEV
UKR
IND
Samir Innus
SHAIKH
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 00:57
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
Avatar
0
Samir Innus
SHAIKH
IND
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 00:57
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
B | Round 3
TJK
Somonjon
IKROMOV
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 01:12
FRA
Clement
GONZALES
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 01:12
Avatar
0
Clement
GONZALES
FRA
GEO
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 02:52
FRA
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
Avatar
0
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
GEO
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:52
Avatar
0
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
FRA
A | Round 3
GEO
Nika
KENCHADZE
WIN
29. May 2022
3-1
2-1 by VSU1 - 02:57
TUR
Hasan Emin
GURBUZ
Avatar
0
Nika
KENCHADZE
GEO
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:57
Avatar
0
Hasan Emin
GURBUZ
TUR
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
29. May 2022
4-0
4-0 by VFA - 01:00
TUR
Mert
CIKMAZ
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
July 29, 2022
4-0
(4-0) by VFA - 01:00
Avatar
0
Mert
CIKMAZ
TUR
C | Round 2
HUN
Csaba
VIDA
WIN
28. May 2022
4-0
4-0 by VFA - 00:51
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
July 29, 2022
4-0
(4-0) by VFA - 00:51
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
IND
Samir Innus
SHAIKH
28. May 2022
2-3
1-2 by VSU1 - 00:44
UKR
Mukhammed
ALIIEV
WIN
Avatar
0
Samir Innus
SHAIKH
IND
July 29, 2022
2-1
(3-2) by VSU1 - 00:44
Avatar
0
Mukhammed
ALIIEV
UKR
B | Round 2
TJK
Somonjon
IKROMOV
WIN
28. May 2022
3-0
4-0 by VFA - 01:30
FRA
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
July 29, 2022
4-0
(3-0) by VFA - 01:30
Avatar
0
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
FRA
GEO
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
WIN
28. May 2022
3-1
2-1 by VSU1 - 00:52
FRA
Clement
GONZALES
Avatar
0
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
GEO
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 00:52
Avatar
0
Clement
GONZALES
FRA
A | Round 2
GEO
Nika
KENCHADZE
WIN
28. May 2022
2-0
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Mert
CIKMAZ
Avatar
0
Nika
KENCHADZE
GEO
July 29, 2022
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mert
CIKMAZ
TUR
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
WIN
28. May 2022
3-1
2-1 by VSU1 - 01:57
TUR
Hasan Emin
GURBUZ
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
July 29, 2022
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:57
Avatar
0
Hasan Emin
GURBUZ
TUR
C | Round 1
UKR
Mukhammed
ALIIEV
28. May 2022
0-3
0-4 by VFA - 00:56
GRE
Christos
CHRISTOFORIDIS
WIN
Avatar
0
Mukhammed
ALIIEV
UKR
July 29, 2022
4-0
(3-0) by VFA - 00:56
Avatar
0
Christos
CHRISTOFORIDIS
GRE
IND
Samir Innus
SHAIKH
28. May 2022
0-3
0-4 by VFA - 00:22
HUN
Csaba
VIDA
WIN
Avatar
0
Samir Innus
SHAIKH
IND
July 29, 2022
4-0
(3-0) by VFA - 00:22
Avatar
0
Csaba
VIDA
HUN
B | Round 1
FRA
Clement
GONZALES
28. May 2022
0-3
0-2 by VSU - 02:10
FRA
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
WIN
Avatar
0
Clement
GONZALES
FRA
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:10
Avatar
0
Yvan Brandon
GUIADEM KAMDEM
FRA
GEO
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
28. May 2022
1-1
0-1 by VPO - 03:00
TJK
Somonjon
IKROMOV
WIN
Avatar
0
Zurabi
ERBOTSONASHVILI
GEO
July 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Somonjon
IKROMOV
TJK
A | Round 1
TUR
Hasan Emin
GURBUZ
WIN
28. May 2022
2-1
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Mert
CIKMAZ
Avatar
0
Hasan Emin
GURBUZ
TUR
July 29, 2022
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mert
CIKMAZ
TUR
AZE
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
28. May 2022
2-3
1-2 by VSU1 - 01:42
GEO
Nika
KENCHADZE
WIN
Avatar
0
Omid Abdolali
KAMALIAGHDAM
AZE
July 29, 2022
2-1
(3-2) by VSU1 - 01:42
Avatar
0
Nika
KENCHADZE
GEO
KnockOut
TUR
Mert
CIKMAZ
WIN
28. May 2022
4-0
4-0 by VFA - 01:50
FRA
Hugo Jose Fabien
CUENOT
Avatar
0
Mert
CIKMAZ
TUR
July 29, 2022
4-0
(4-0) by VFA - 01:50
Avatar
0
Hugo Jose Fabien
CUENOT
FRA
Final 1-2
HUN
Patrik
PUESPOEKI
29. May 2022
1-1
0-1 by VPO - 03:00
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Patrik
PUESPOEKI
HUN
July 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final 3-4
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
29. May 2022
0-2
0-1 by VPO - 03:00
PAK
Muhammad
INAM
WIN
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
July 29, 2022
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
1/2 Final
PAK
Muhammad
INAM
29. May 2022
0-3
0-2 by VSU - 00:00
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
HUN
Patrik
PUESPOEKI
WIN
29. May 2022
1-1
1-0 by VPO - 00:00
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
Avatar
0
Patrik
PUESPOEKI
HUN
July 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
B | Round 3
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 03:00
GEO
Dato
PIRUZASHVILI
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 03:00
Avatar
0
Dato
PIRUZASHVILI
GEO
PAK
Muhammad
INAM
WIN
29. May 2022
1-0
1-0 by VPO - 03:00
TUR
Haci Abdullah
DILEK
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
July 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Haci Abdullah
DILEK
TUR
A | Round 3
GEO
KHUTSISHVILI
DAVID
29. May 2022
0-1
0-1 by VPO - 03:00
HUN
Patrik
PUESPOEKI
WIN
Avatar
0
KHUTSISHVILI
DAVID
GEO
July 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Patrik
PUESPOEKI
HUN
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
29. May 2022
3-0
2-0 by VSU - 02:24
IND
Robin
SINGH
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
July 29, 2022
2-0
(3-0) by VSU - 02:24
Avatar
0
Robin
SINGH
IND
B | Round 2
TUR
Mahmut Seyfi
OZKAYA
28. May 2022
1-1
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Haci Abdullah
DILEK
WIN
Avatar
0
Mahmut Seyfi
OZKAYA
TUR
July 29, 2022
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Haci Abdullah
DILEK
TUR
PAK
Muhammad
INAM
WIN
28. May 2022
1-0
1-0 by VPO - 03:00
GEO
Dato
PIRUZASHVILI
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
July 29, 2022
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0