Skip to main content

Brazil — Rio de Janeiro

2019 Stop 2

09-10 May 2019

Info

TBD

TBD

Participants

Participants
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
1
GRE
70 kg
Niko
AROUZMANIDIS
70 kg
GRE
70 kg
Niko AROUZMANIDIS
Niko
AROUZMANIDIS
Season Medals
1
POR
70 kg
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
70 kg
POR
70 kg
Hugo Miguel DA SILVA PASSOS
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
1
3
UKR
70 kg
Semen
RADULOV
70 kg
UKR
70 kg
Semen RADULOV
Semen
RADULOV
Season Medals
1
3
5
1
GEO
70 kg
Levan
KELEKHSASHVILI
70 kg
GEO
70 kg
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
5
1
BAR
70 kg
Jerome Kamel
HOYTE
70 kg
BAR
70 kg
Jerome Kamel HOYTE
Jerome Kamel
HOYTE
BRA
70 kg
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
70 kg
BRA
70 kg
Joao Victor DOS SANTOS SILVA
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
1
AZE
70 kg
Panah
ILYASLI
70 kg
AZE
70 kg
Panah ILYASLI
Panah
ILYASLI
Season Medals
1
1
USA
70 kg
Reece Weslee
HUMPHREY
70 kg
USA
70 kg
Reece Weslee HUMPHREY
Reece Weslee
HUMPHREY
Season Medals
1
3
AZE
80 kg
Ibrahim
YUSUBOV
80 kg
AZE
80 kg
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
3
4
1
1
GEO
80 kg
Davit
KHUTSISHVILI
80 kg
GEO
80 kg
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
4
1
1
1
2
GRE
80 kg
Georgios
KOULOUCHIDIS
80 kg
GRE
80 kg
Georgios KOULOUCHIDIS
Georgios
KOULOUCHIDIS
Season Medals
1
2
1
TUR
80 kg
Efe Sami
UNAL
80 kg
TUR
80 kg
Efe Sami UNAL
Efe Sami
UNAL
Season Medals
1
POR
80 kg
Edmilson
BRITO GOMES
80 kg
POR
80 kg
Edmilson BRITO GOMES
Edmilson
BRITO GOMES
BRA
80 kg
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
80 kg
BRA
80 kg
Joilson DE BRITO RAMOS JUNIOR
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
CHI
80 kg
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
80 kg
CHI
80 kg
Marcelo Antonio CASTRO CUMSILLE
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
BRA
80 kg
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
80 kg
BRA
80 kg
Angelo Rafael MARQUES MOREIRA
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
1
GRE
90 kg
Christos
SAMARTSIDIS
90 kg
GRE
90 kg
Christos SAMARTSIDIS
Christos
SAMARTSIDIS
Season Medals
1
4
GEO
90 kg
Dato
MARSAGISHVILI
90 kg
GEO
90 kg
Dato MARSAGISHVILI
Dato
MARSAGISHVILI
Season Medals
4
BRA
90 kg
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
90 kg
BRA
90 kg
Wanderson Messias DA SILVA LIMA
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
1
AZE
90 kg
Kanan
ALIYEV
90 kg
AZE
90 kg
Kanan ALIYEV
Kanan
ALIYEV
Season Medals
1
2
1
PAK
90 kg
Muhammad
INAM
90 kg
PAK
90 kg
Muhammad INAM
Muhammad
INAM
Season Medals
2
1
GRE
90 kg
Grigorios
KRIARIDIS
90 kg
GRE
90 kg
Grigorios KRIARIDIS
Grigorios
KRIARIDIS
1
TUR
90 kg
Murat
OZKAN
90 kg
TUR
90 kg
Murat OZKAN
Murat
OZKAN
Season Medals
1
BRA
90 kg
Andre Luiz
RAMOS PINTO
90 kg
BRA
90 kg
Andre Luiz RAMOS PINTO
Andre Luiz
RAMOS PINTO
2
2
1
GEO
+90 kg
Mamuka
KORDZAIA
+90 kg
GEO
+90 kg
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
2
1
BRA
+90 kg
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
+90 kg
BRA
+90 kg
Christopher HIPOLITO DE ALMEIDA
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
4
1
1
AZE
+90 kg
Oyan
NAZARIANI
+90 kg
AZE
+90 kg
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
4
1
1
BRA
+90 kg
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
+90 kg
BRA
+90 kg
Guilherme EVANGELISTA DIAS
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
2
1
GRE
+90 kg
Ioannis
KARGIOTAKIS
+90 kg
GRE
+90 kg
Ioannis KARGIOTAKIS
Ioannis
KARGIOTAKIS
Season Medals
2
1
BRA
+90 kg
Davi Jose
ALBINO
+90 kg
BRA
+90 kg
Davi Jose ALBINO
Davi Jose
ALBINO
1
ARG
50 kg
Claudia Soledad
CABRERA
50 kg
ARG
50 kg
Claudia Soledad CABRERA
Claudia Soledad
CABRERA
Season Medals
1
1
BRA
50 kg
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
50 kg
BRA
50 kg
Susana Paula DE ALMEIDA DOS SANTOS
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
Season Medals
1
1
1
BRA
50 kg
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
50 kg
BRA
50 kg
Kamila BARBOSA VITO DA SILVA
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
Season Medals
1
1
BRA
50 kg
Fernanda
ASCENCIO PERES
50 kg
BRA
50 kg
Fernanda ASCENCIO PERES
Fernanda
ASCENCIO PERES
2
POR
50 kg
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
50 kg
POR
50 kg
Carmen Nireida GOMES TEIXEIRA VIEIRA
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
Season Medals
2
2
2
TUR
60 kg
Mehlika
OZTURK
60 kg
TUR
60 kg
Mehlika OZTURK
Mehlika
OZTURK
Season Medals
2
2
2
1
BRA
60 kg
Camila
FAMA TRISTAO
60 kg
BRA
60 kg
Camila FAMA TRISTAO
Camila
FAMA TRISTAO
Season Medals
2
1
BAR
60 kg
Crystal Shanika
HOLDER
60 kg
BAR
60 kg
Crystal Shanika HOLDER
Crystal Shanika
HOLDER
1
POR
60 kg
Isabel Cristina
RODRIGUES
60 kg
POR
60 kg
Isabel Cristina RODRIGUES
Isabel Cristina
RODRIGUES
Season Medals
1
1
BRA
60 kg
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
60 kg
BRA
60 kg
Ana Luiza PEREIRA FRANCA
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
Season Medals
1
1
BRA
70 kg
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
70 kg
BRA
70 kg
Brenda AGUIAR DOS SANTOS
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
Season Medals
1
1
2
POR
70 kg
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
70 kg
POR
70 kg
Sonia Marina PEREIRA BRAZIO
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
Season Medals
1
2
1
BRA
70 kg
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
70 kg
BRA
70 kg
Nikeli FERREIRA DE OLIVEIRA
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
Season Medals
1
1
BRA
+70 kg
Aline
DA SILVA FERREIRA
+70 kg
BRA
+70 kg
Aline DA SILVA FERREIRA
Aline
DA SILVA FERREIRA
Season Medals
1
1
BRA
+70 kg
Dailane
GOMES DOS REIS
+70 kg
BRA
+70 kg
Dailane GOMES DOS REIS
Dailane
GOMES DOS REIS
Season Medals
1
1
TUR
+70 kg
Aysegul
OZBEGE
+70 kg
TUR
+70 kg
Aysegul OZBEGE
Aysegul
OZBEGE
Season Medals
1

Draw

Draw
Group Stage
Finals
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
BRA
0
1
4
4
1
A5
21
2
3
1
A4
41
1
2
1
A3
59
4
4
1
11
13
4
2
A4
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
BRA
A3
2
4
5
1
-
-
-
-
-
0
41
0
0
0
0
60
4
5
1
A2
71
2
3
1
10
13
3
3
A3
Claudia Soledad
CABRERA
ARG
0
2
1
2
0
A2
22
2
3
1
-
-
-
-
-
0
59
0
0
0
0
72
4
3
1
7
8
2
4
A5
Fernanda
ASCENCIO PERES
BRA
-
-
-
-
-
0
21
0
0
0
0
42
1
2
1
A4
60
0
0
0
A3
72
0
0
0
1
2
1
5
A2
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
POR
A1
1
0
0
0
0
22
0
0
0
A5
42
0
2
0
0
71
0
0
0
0
2
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A4
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
A1
15
2
3
1
0
36
4
5
1
0
54
2
3
1
8
11
3
2
A1
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
0
15
1
2
0
0
35
2
3
1
0
53
2
3
1
5
8
2
3
A5
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
0
16
2
2
1
A1
35
0
0
0
A4
54
0
0
0
2
2
1
4
Andre Luiz
RAMOS PINTO
BRA
A5
16
1
2
0
A4
36
0
0
0
A1
53
0
0
0
1
2
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Muhammad
INAM
PAK
0
17
4
3
1
0
37
1
1
1
0
55
4
4
1
9
8
3
2
B6
Kanan
ALIYEV
AZE
0
18
4
4
1
B2
37
0
0
0
B3
56
1
2
1
5
6
2
3
B3
Murat
OZKAN
TUR
B2
17
0
0
0
0
38
4
5
1
0
56
0
0
0
4
5
1
4
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
BRA
B6
18
0
0
0
B3
38
0
0
0
B2
55
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
0
7
1
1
1
0
27
2
3
1
0
45
2
3
1
5
7
3
2
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
A5
8
4
3
1
A4
28
4
5
1
A1
45
1
1
0
9
9
2
3
A4
Panah
ILYASLI
AZE
A1
7
0
0
0
0
28
1
1
0
0
46
4
5
1
5
6
1
4
A5
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
0
8
0
0
0
A1
27
0
0
0
A4
46
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B3
Semen
RADULOV
UKR
B2
9
2
3
1
0
30
4
5
1
0
48
4
4
1
10
12
3
2
B2
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
0
9
0
0
0
0
29
2
3
1
0
47
2
3
1
4
6
2
3
B6
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
BRA
0
10
4
3
1
B2
29
0
0
0
B3
48
0
0
0
4
3
1
4
Jerome Kamel
HOYTE
BAR
B6
10
0
3
0
B3
30
0
0
0
B2
47
0
0
0
0
3
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A2
Mamuka
KORDZAIA
GEO
A1
19
1
2
1
-
-
-
-
-
0
57
2
3
1
3
5
2
2
A1
Oyan
NAZARIANI
AZE
0
19
0
1
0
A3
39
2
3
1
-
-
-
-
-
2
4
1
3
A3
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
BRA
-
-
-
-
-
0
39
0
0
0
A2
57
1
1
0
1
1
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B1
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
0
20
2
3
1
B3
40
1
1
1
-
-
-
-
-
3
4
2
2
B3
Davi Jose
ALBINO
BRA
-
-
-
-
-
0
40
0
0
0
B2
58
4
3
1
4
3
1
3
B2
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
BRA
B1
20
0
0
0
-
-
-
-
-
0
58
0
0
0
0
0
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
0
11
2
3
1
0
31
2
3
1
0
49
4
4
1
8
10
3
2
A4
Efe Sami
UNAL
TUR
A1
11
0
0
0
0
32
2
3
1
0
50
2
3
1
4
6
2
3
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
BRA
A5
12
4
3
1
A4
32
0
0
0
A1
49
0
0
0
4
3
1
4
A5
Edmilson
BRITO GOMES
POR
0
12
0
0
0
A1
31
0
0
0
A4
50
0
0
0
0
0
0
Group B
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
B2
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
0
13
4
3
1
0
33
2
3
1
0
51
2
3
1
8
9
3
2
B3
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
B2
13
0
0
0
0
34
2
3
1
0
52
4
5
1
6
8
2
3
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
CHI
B6
14
2
3
1
B3
34
0
0
0
B2
51
0
0
0
2
3
1
4
B6
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
BRA
0
14
1
2
0
B2
33
0
0
0
B3
52
0
0
0
1
2
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
0
3
4
3
1
A5
23
1
2
1
A4
43
2
3
1
A3
61
1
1
1
8
9
4
2
A3
Mehlika
OZTURK
TUR
0
4
2
3
1
A2
24
4
3
1
-
-
-
-
-
0
61
0
0
0
0
74
1
1
1
7
7
3
3
A5
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
BRA
-
-
-
-
-
0
23
0
0
0
0
44
2
3
1
A4
62
2
3
1
A3
74
0
1
0
4
7
2
4
A2
Isabel Cristina
RODRIGUES
POR
A1
3
0
0
0
0
24
0
0
0
A5
44
1
1
0
0
73
2
3
1
3
4
1
5
A4
Crystal Shanika
HOLDER
BAR
A3
4
0
0
0
-
-
-
-
-
0
43
0
0
0
0
62
0
0
0
A2
73
1
1
0
1
1
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A2
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
BRA
A1
5
2
3
1
-
-
-
-
-
0
75
4
3
1
6
6
2
2
A3
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
BRA
-
-
-
-
-
0
25
2
3
1
A2
75
0
0
0
2
3
1
3
A1
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
POR
0
5
1
1
0
A3
25
1
1
0
-
-
-
-
-
2
2
0
Group A
Round 1
Round 2
Round 3
Total
Rank
#
Name
Noc
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
OPP.#
MATCH#
C.PTS
T.PTS
VP
C.PTS
T.PTS
VP
1
A1
Aline
DA SILVA FERREIRA
BRA
0
6
2
3
1
A3
26
2
1
1
-
-
-
-
-
4
4
2
2
A3
Aysegul
OZBEGE
TUR
-
-
-
-
-
0
26
1
1
0
A2
76
1
0
1
2
1
1
3
A2
Dailane
GOMES DOS REIS
BRA
A1
6
0
0
0
-
-
-
-
-
0
76
0
0
0
0
0
0
Semi Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 02:30
1/2 Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. N. AROUZMANIDIS (GRE)
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
Avatar
A8
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
May 11, 2019
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
1/2 Men's BW - 70 kg: R. HUMPHREY (USA) v. S. RADULOV (UKR)
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
Final
Avatar
A1
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
May 11, 2019
2-1
(2-1) by VSU1 - 03:00
GOLD Men's BW - 70 kg: L. KELEKHSASHVI (GEO) v. S. RADULOV (UKR)
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
Semi Final
Avatar
A1
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 01:06
1/2 Men's BW - 80 kg: D. KHUTSISHVILI (GEO) v. G. KOULOUCHIDIS (GRE)
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
Avatar
A4
Efe Sami
UNAL
TUR
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 00:32
1/2 Men's BW - 80 kg: E. UNAL (TUR) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final
Avatar
A1
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
May 11, 2019
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - 80 kg: D. KHUTSISHVILI (GEO) v. I. YUSUBOV (AZE)
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Semi Final
Avatar
A4
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 02:52
1/2 Men's BW - 90 kg: D. MARSAGISHVIL (GEO) v. K. ALIYEV (AZE)
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
Avatar
A1
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 01:28
1/2 Men's BW - 90 kg: G. KRIARIDIS (GRE) v. M. INAM (PAK)
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
Final
Avatar
A4
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
May 11, 2019
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - 90 kg: D. MARSAGISHVIL (GEO) v. M. INAM (PAK)
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
Semi Final
Avatar
A2
Mamuka
KORDZAIA
GEO
May 11, 2019
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:42
1/2 Men's BW - +90 kg: M. KORDZAIA (GEO) v. D. ALBINO (BRA)
Avatar
0
Davi Jose
ALBINO
BRA
Avatar
A1
Oyan
NAZARIANI
AZE
May 11, 2019
2-0
(3-0) by VSU - 01:17
1/2 Men's BW - +90 kg: O. NAZARIANI (AZE) v. I. KARGIOTAKIS (GRE)
Avatar
0
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
Final
Avatar
A2
Mamuka
KORDZAIA
GEO
May 11, 2019
1-0
(0-0) by VPO - 03:00
GOLD Men's BW - +90 kg: M. KORDZAIA (GEO) v. O. NAZARIANI (AZE)
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!
Decision was made in group stage.
Keep on wrestling!

Results

Results
Matches
Winners
Men
Women
70 kg
80 kg
90 kg
+90 kg
50 kg
60 kg
70 kg
+70 kg
Final 1-2
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. May 2019
2-1
2-1 by VSU1 - 03:00
UKR
Semen
RADULOV
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 06, 2021
2-1
(2-1) by VSU1 - 03:00
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
Final 3-4
GRE
Niko
AROUZMANIDIS
11. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 01:05
USA
Reece Weslee
HUMPHREY
WIN
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:05
Avatar
0
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
1/2 Final
USA
Reece Weslee
HUMPHREY
11. May 2019
1-2
0-1 by VPO - 03:00
UKR
Semen
RADULOV
WIN
Avatar
0
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
October 06, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:30
GRE
Niko
AROUZMANIDIS
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:30
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
B | Round 3
UKR
Semen
RADULOV
WIN
11. May 2019
4-0
4-0 by VFA - 00:33
BRA
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 00:33
Avatar
0
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
BRA
GRE
Niko
AROUZMANIDIS
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 00:20
BAR
Jerome Kamel
HOYTE
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:20
Avatar
0
Jerome Kamel
HOYTE
BAR
A | Round 3
AZE
Panah
ILYASLI
WIN
11. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 01:16
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
Avatar
0
Panah
ILYASLI
AZE
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 01:16
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
11. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 03:00
USA
Reece Weslee
HUMPHREY
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 03:00
Avatar
0
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
B | Round 2
UKR
Semen
RADULOV
WIN
10. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 00:33
BAR
Jerome Kamel
HOYTE
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 00:33
Avatar
0
Jerome Kamel
HOYTE
BAR
GRE
Niko
AROUZMANIDIS
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:21
BRA
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:21
Avatar
0
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
BRA
A | Round 2
AZE
Panah
ILYASLI
10. May 2019
1-5
1-4 by VFA1 - 03:00
USA
Reece Weslee
HUMPHREY
WIN
Avatar
0
Panah
ILYASLI
AZE
October 06, 2021
4-1
(5-1) by VFA1 - 03:00
Avatar
0
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:23
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:23
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
B | Round 1
BRA
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
WIN
10. May 2019
3-3
4-0 by VFA - 00:18
BAR
Jerome Kamel
HOYTE
Avatar
0
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
BRA
October 06, 2021
4-0
(3-3) by VFA - 00:18
Avatar
0
Jerome Kamel
HOYTE
BAR
GRE
Niko
AROUZMANIDIS
10. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 01:35
UKR
Semen
RADULOV
WIN
Avatar
0
Niko
AROUZMANIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:35
Avatar
0
Semen
RADULOV
UKR
A | Round 1
POR
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
10. May 2019
0-3
0-4 by VFA - 01:02
USA
Reece Weslee
HUMPHREY
WIN
Avatar
0
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
POR
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 01:02
Avatar
0
Reece Weslee
HUMPHREY
USA
GEO
Levan
KELEKHSASHVILI
WIN
10. May 2019
1-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Panah
ILYASLI
Avatar
0
Levan
KELEKHSASHVILI
GEO
October 06, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Panah
ILYASLI
AZE
Final 1-2
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
11. May 2019
2-1
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 06, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
Final 3-4
GRE
Georgios
KOULOUCHIDIS
11. May 2019
0-2
0-1 by VPO - 03:00
TUR
Efe Sami
UNAL
WIN
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
October 06, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Efe Sami
UNAL
TUR
1/2 Final
TUR
Efe Sami
UNAL
11. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 00:32
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
Avatar
0
Efe Sami
UNAL
TUR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:32
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:06
GRE
Georgios
KOULOUCHIDIS
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:06
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
B | Round 3
GRE
Georgios
KOULOUCHIDIS
WIN
11. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 01:02
BRA
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 01:02
Avatar
0
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
BRA
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 00:46
CHI
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:46
Avatar
0
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
CHI
A | Round 3
TUR
Efe Sami
UNAL
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:15
POR
Edmilson
BRITO GOMES
Avatar
0
Efe Sami
UNAL
TUR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:15
Avatar
0
Edmilson
BRITO GOMES
POR
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
11. May 2019
4-0
4-0 by VFA - 00:39
BRA
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 00:39
Avatar
0
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
BRA
B | Round 2
GRE
Georgios
KOULOUCHIDIS
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:42
CHI
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:42
Avatar
0
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
CHI
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 00:38
BRA
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:38
Avatar
0
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
BRA
A | Round 2
TUR
Efe Sami
UNAL
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:35
BRA
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
Avatar
0
Efe Sami
UNAL
TUR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:35
Avatar
0
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
BRA
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:17
POR
Edmilson
BRITO GOMES
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:17
Avatar
0
Edmilson
BRITO GOMES
POR
B | Round 1
BRA
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
10. May 2019
2-3
1-2 by VSU1 - 02:59
CHI
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
WIN
Avatar
0
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
BRA
October 06, 2021
2-1
(3-2) by VSU1 - 02:59
Avatar
0
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
CHI
AZE
Ibrahim
YUSUBOV
WIN
10. May 2019
3-0
4-0 by VFA - 00:30
GRE
Georgios
KOULOUCHIDIS
Avatar
0
Ibrahim
YUSUBOV
AZE
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:30
Avatar
0
Georgios
KOULOUCHIDIS
GRE
A | Round 1
POR
Edmilson
BRITO GOMES
10. May 2019
0-3
0-4 by VFA - 00:33
BRA
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
WIN
Avatar
0
Edmilson
BRITO GOMES
POR
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:33
Avatar
0
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
BRA
GEO
Davit
KHUTSISHVILI
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 03:00
TUR
Efe Sami
UNAL
Avatar
0
Davit
KHUTSISHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 03:00
Avatar
0
Efe Sami
UNAL
TUR
Final 1-2
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
11. May 2019
2-0
1-0 by VPO - 03:00
PAK
Muhammad
INAM
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 06, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
Final 3-4
AZE
Kanan
ALIYEV
WIN
11. May 2019
0-0
1-0 by VPO - 03:00
GRE
Grigorios
KRIARIDIS
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
October 06, 2021
1-0
(0-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
1/2 Final
GRE
Grigorios
KRIARIDIS
11. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 01:28
PAK
Muhammad
INAM
WIN
Avatar
0
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:28
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:52
AZE
Kanan
ALIYEV
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:52
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
B | Round 3
TUR
Murat
OZKAN
11. May 2019
0-2
0-1 by VPO - 03:00
AZE
Kanan
ALIYEV
WIN
Avatar
0
Murat
OZKAN
TUR
October 06, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
PAK
Muhammad
INAM
WIN
11. May 2019
4-0
4-0 by VFA - 00:26
BRA
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 00:26
Avatar
0
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
BRA
A | Round 3
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:12
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:12
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
GRE
Grigorios
KRIARIDIS
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:34
BRA
Andre Luiz
RAMOS PINTO
Avatar
0
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:34
Avatar
0
Andre Luiz
RAMOS PINTO
BRA
B | Round 2
TUR
Murat
OZKAN
WIN
10. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 01:49
BRA
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
Avatar
0
Murat
OZKAN
TUR
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 01:49
Avatar
0
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
BRA
PAK
Muhammad
INAM
WIN
10. May 2019
1-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Kanan
ALIYEV
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 06, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
A | Round 2
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
10. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 00:49
BRA
Andre Luiz
RAMOS PINTO
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 00:49
Avatar
0
Andre Luiz
RAMOS PINTO
BRA
GRE
Grigorios
KRIARIDIS
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 02:42
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
Avatar
0
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:42
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
B | Round 1
AZE
Kanan
ALIYEV
WIN
10. May 2019
4-0
4-0 by VFA - 00:43
BRA
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
Avatar
0
Kanan
ALIYEV
AZE
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 00:43
Avatar
0
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
BRA
PAK
Muhammad
INAM
WIN
10. May 2019
3-0
4-0 by VFA - 00:14
TUR
Murat
OZKAN
Avatar
0
Muhammad
INAM
PAK
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:14
Avatar
0
Murat
OZKAN
TUR
A | Round 1
GRE
Christos
SAMARTSIDIS
WIN
10. May 2019
2-2
2-1 by VSU1 - 03:00
BRA
Andre Luiz
RAMOS PINTO
Avatar
0
Christos
SAMARTSIDIS
GRE
October 06, 2021
2-1
(2-2) by VSU1 - 03:00
Avatar
0
Andre Luiz
RAMOS PINTO
BRA
GRE
Grigorios
KRIARIDIS
10. May 2019
2-3
1-2 by VSU1 - 02:41
GEO
Dato
MARSAGISHVILI
WIN
Avatar
0
Grigorios
KRIARIDIS
GRE
October 06, 2021
2-1
(3-2) by VSU1 - 02:41
Avatar
0
Dato
MARSAGISHVILI
GEO
Final 1-2
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
11. May 2019
0-0
1-0 by VPO - 03:00
AZE
Oyan
NAZARIANI
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 06, 2021
1-0
(0-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
Final 3-4
BRA
Davi Jose
ALBINO
11. May 2019
0-3
0-4 by VFA - 00:40
GRE
Ioannis
KARGIOTAKIS
WIN
Avatar
0
Davi Jose
ALBINO
BRA
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:40
Avatar
0
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
1/2 Final
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
11. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:17
GRE
Ioannis
KARGIOTAKIS
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:17
Avatar
0
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
11. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 02:42
BRA
Davi Jose
ALBINO
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:42
Avatar
0
Davi Jose
ALBINO
BRA
B | Round 3
BRA
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
11. May 2019
0-3
0-4 by VFA - 00:17
BRA
Davi Jose
ALBINO
WIN
Avatar
0
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
BRA
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:17
Avatar
0
Davi Jose
ALBINO
BRA
A | Round 3
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
11. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 01:32
BRA
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:32
Avatar
0
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
BRA
B | Round 2
BRA
Davi Jose
ALBINO
10. May 2019
0-1
0-1 by VPO - 03:00
GRE
Ioannis
KARGIOTAKIS
WIN
Avatar
0
Davi Jose
ALBINO
BRA
October 06, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
A | Round 2
BRA
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
10. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 01:57
AZE
Oyan
NAZARIANI
WIN
Avatar
0
Guilherme
EVANGELISTA DIAS
BRA
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:57
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
B | Round 1
GRE
Ioannis
KARGIOTAKIS
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 00:44
BRA
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
Avatar
0
Ioannis
KARGIOTAKIS
GRE
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:44
Avatar
0
Christopher
HIPOLITO DE ALMEIDA
BRA
A | Round 1
AZE
Oyan
NAZARIANI
10. May 2019
1-2
0-1 by VPO - 03:00
GEO
Mamuka
KORDZAIA
WIN
Avatar
0
Oyan
NAZARIANI
AZE
October 06, 2021
1-0
(2-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Mamuka
KORDZAIA
GEO
Round 5
ARG
Claudia Soledad
CABRERA
WIN
11. May 2019
3-0
4-0 by VFA - 00:29
BRA
Fernanda
ASCENCIO PERES
Avatar
0
Claudia Soledad
CABRERA
ARG
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:29
Avatar
0
Fernanda
ASCENCIO PERES
BRA
POR
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
11. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 02:10
BRA
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
WIN
Avatar
0
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
POR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:10
Avatar
0
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
BRA
Round 4
BRA
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
WIN
11. May 2019
5-0
4-0 by VFA - 01:20
BRA
Fernanda
ASCENCIO PERES
Avatar
0
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
BRA
October 06, 2021
4-0
(5-0) by VFA - 01:20
Avatar
0
Fernanda
ASCENCIO PERES
BRA
ARG
Claudia Soledad
CABRERA
11. May 2019
0-4
0-4 by VFA - 01:41
BRA
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
WIN
Avatar
0
Claudia Soledad
CABRERA
ARG
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 01:41
Avatar
0
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
BRA
Round 3
BRA
Fernanda
ASCENCIO PERES
WIN
10. May 2019
2-2
1-0 by VPO - 03:00
POR
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
Avatar
0
Fernanda
ASCENCIO PERES
BRA
October 06, 2021
1-0
(2-2) by VPO - 03:00
Avatar
0
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
POR
BRA
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
10. May 2019
0-2
0-1 by VPO - 03:00
BRA
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
WIN
Avatar
0
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
BRA
October 06, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
BRA
Round 2
POR
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
10. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 02:00
ARG
Claudia Soledad
CABRERA
WIN
Avatar
0
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
POR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 02:00
Avatar
0
Claudia Soledad
CABRERA
ARG
BRA
Fernanda
ASCENCIO PERES
10. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 00:53
BRA
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
WIN
Avatar
0
Fernanda
ASCENCIO PERES
BRA
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:53
Avatar
0
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
BRA
Round 1
ARG
Claudia Soledad
CABRERA
10. May 2019
2-5
1-4 by VFA1 - 02:35
BRA
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
WIN
Avatar
0
Claudia Soledad
CABRERA
ARG
October 06, 2021
4-1
(5-2) by VFA1 - 02:35
Avatar
0
Susana Paula
DE ALMEIDA DOS SANTOS
BRA
BRA
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
WIN
10. May 2019
4-0
4-0 by VFA - 00:31
POR
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
Avatar
0
Kamila
BARBOSA VITO DA SILVA
BRA
October 06, 2021
4-0
(4-0) by VFA - 00:31
Avatar
0
Carmen Nireida
GOMES TEIXEIRA VIEIRA
POR
Round 5
TUR
Mehlika
OZTURK
WIN
11. May 2019
1-1
1-0 by VPO - 03:00
BRA
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
Avatar
0
Mehlika
OZTURK
TUR
October 06, 2021
1-0
(1-1) by VPO - 03:00
Avatar
0
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
BRA
POR
Isabel Cristina
RODRIGUES
WIN
11. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 01:26
BAR
Crystal Shanika
HOLDER
Avatar
0
Isabel Cristina
RODRIGUES
POR
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:26
Avatar
0
Crystal Shanika
HOLDER
BAR
Round 4
BAR
Crystal Shanika
HOLDER
11. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 01:15
BRA
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
WIN
Avatar
0
Crystal Shanika
HOLDER
BAR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:15
Avatar
0
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
BRA
TUR
Mehlika
OZTURK
11. May 2019
0-1
0-1 by VPO - 03:00
BRA
Camila
FAMA TRISTAO
WIN
Avatar
0
Mehlika
OZTURK
TUR
October 06, 2021
1-0
(1-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
Round 3
BRA
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
WIN
10. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 02:44
POR
Isabel Cristina
RODRIGUES
Avatar
0
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
BRA
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 02:44
Avatar
0
Isabel Cristina
RODRIGUES
POR
BAR
Crystal Shanika
HOLDER
10. May 2019
0-3
0-2 by VSU - 00:36
BRA
Camila
FAMA TRISTAO
WIN
Avatar
0
Crystal Shanika
HOLDER
BAR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:36
Avatar
0
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
Round 2
POR
Isabel Cristina
RODRIGUES
10. May 2019
0-3
0-4 by VFA - 00:13
TUR
Mehlika
OZTURK
WIN
Avatar
0
Isabel Cristina
RODRIGUES
POR
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:13
Avatar
0
Mehlika
OZTURK
TUR
BRA
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
10. May 2019
0-2
0-1 by VPO - 03:00
BRA
Camila
FAMA TRISTAO
WIN
Avatar
0
Ana Luiza
PEREIRA FRANCA
BRA
October 06, 2021
1-0
(2-0) by VPO - 03:00
Avatar
0
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
Round 1
TUR
Mehlika
OZTURK
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 00:51
BAR
Crystal Shanika
HOLDER
Avatar
0
Mehlika
OZTURK
TUR
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 00:51
Avatar
0
Crystal Shanika
HOLDER
BAR
BRA
Camila
FAMA TRISTAO
WIN
10. May 2019
3-0
4-0 by VFA - 00:07
POR
Isabel Cristina
RODRIGUES
Avatar
0
Camila
FAMA TRISTAO
BRA
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA - 00:07
Avatar
0
Isabel Cristina
RODRIGUES
POR
Round 3
BRA
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
WIN
11. May 2019
3-0
4-0 by VFA - 00:00
BRA
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
Avatar
0
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
BRA
October 06, 2021
4-0
(3-0) by VFA
Avatar
0
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
BRA
Round 2
BRA
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
WIN
10. May 2019
3-1
2-1 by VSU1 - 00:51
POR
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
Avatar
0
Nikeli
FERREIRA DE OLIVEIRA
BRA
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 00:51
Avatar
0
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
POR
Round 1
POR
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
10. May 2019
1-3
1-2 by VSU1 - 01:34
BRA
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
WIN
Avatar
0
Sonia Marina
PEREIRA BRAZIO
POR
October 06, 2021
2-1
(3-1) by VSU1 - 01:34
Avatar
0
Brenda
AGUIAR DOS SANTOS
BRA
Round 3
BRA
Dailane
GOMES DOS REIS
11. May 2019
0-0
0-1 by VIN - 00:00
TUR
Aysegul
OZBEGE
WIN
Avatar
0
Dailane
GOMES DOS REIS
BRA
October 06, 2021
1-0
(0-0) by VIN
Avatar
0
Aysegul
OZBEGE
TUR
Round 2
TUR
Aysegul
OZBEGE
10. May 2019
1-1
1-2 by VSU1 - 03:00
BRA
Aline
DA SILVA FERREIRA
WIN
Avatar
0
Aysegul
OZBEGE
TUR
October 06, 2021
2-1
(1-1) by VSU1 - 03:00
Avatar
0
Aline
DA SILVA FERREIRA
BRA
Round 1
BRA
Aline
DA SILVA FERREIRA
WIN
10. May 2019
3-0
2-0 by VSU - 01:21
BRA
Dailane
GOMES DOS REIS
Avatar
0
Aline
DA SILVA FERREIRA
BRA
October 06, 2021
2-0
(3-0) by VSU - 01:21
Avatar
0
Dailane
GOMES DOS REIS
BRA
GEO
1
Levan KELEKHSASHVILI
Levan
KELEKHSASHVILI
Season Medals
5
1
UKR
2
Semen RADULOV
Semen
RADULOV
Season Medals
1
3
USA
3
Reece Weslee HUMPHREY
Reece Weslee
HUMPHREY
Season Medals
1
GRE
4
Niko AROUZMANIDIS
Niko
AROUZMANIDIS
Season Medals
1
AZE
5
Panah ILYASLI
Panah
ILYASLI
Season Medals
1
BRA
6
Joao Victor DOS SANTOS SILVA
Joao Victor
DOS SANTOS SILVA
BAR
7
Jerome Kamel HOYTE
Jerome Kamel
HOYTE
POR
8
Hugo Miguel DA SILVA PASSOS
Hugo Miguel
DA SILVA PASSOS
GEO
1
Davit KHUTSISHVILI
Davit
KHUTSISHVILI
Season Medals
4
1
1
AZE
2
Ibrahim YUSUBOV
Ibrahim
YUSUBOV
Season Medals
3
TUR
3
Efe Sami UNAL
Efe Sami
UNAL
Season Medals
1
GRE
4
Georgios KOULOUCHIDIS
Georgios
KOULOUCHIDIS
Season Medals
1
2
BRA
5
Angelo Rafael MARQUES MOREIRA
Angelo Rafael
MARQUES MOREIRA
CHI
6
Marcelo Antonio CASTRO CUMSILLE
Marcelo Antonio
CASTRO CUMSILLE
BRA
7
Joilson DE BRITO RAMOS JUNIOR
Joilson
DE BRITO RAMOS JUNIOR
POR
8
Edmilson BRITO GOMES
Edmilson
BRITO GOMES
GEO
1
Dato MARSAGISHVILI
Dato
MARSAGISHVILI
Season Medals
4
PAK
2
Muhammad INAM
Muhammad
INAM
Season Medals
2
1
AZE
3
Kanan ALIYEV
Kanan
ALIYEV
Season Medals
1
GRE
4
Grigorios KRIARIDIS
Grigorios
KRIARIDIS
TUR
5
Murat OZKAN
Murat
OZKAN
Season Medals
1
GRE
6
Christos SAMARTSIDIS
Christos
SAMARTSIDIS
Season Medals
1
BRA
7
Andre Luiz RAMOS PINTO
Andre Luiz
RAMOS PINTO
BRA
8
Wanderson Messias DA SILVA LIMA
Wanderson Messias
DA SILVA LIMA
GEO
1
Mamuka KORDZAIA
Mamuka
KORDZAIA
Season Medals
2
2
1
AZE
2
Oyan NAZARIANI
Oyan
NAZARIANI
Season Medals
4